SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gain Bolic - lyzki stolowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
Witam. Ile gram proszku Gain Bolica 6000 zawiera sie w 14 płaskich łyzkach stolowych.

z góryy dzieki za odp!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
1 lyzka= okolo 20g

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14043
salix zaraz padnie pytanie czy łyżka płaska czy czubata czyli z górka

****************************

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
z górką,z górka

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
Jak płaska stołowa to 10-15 gram.Brałem Gain Bolica i 1kg starcza na około 7 dni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
uje... no to ladne ******ly pisza na opakowaniu... przez pierwsze dwa dni sypałem 14 łyzek (płaskich) na 300ml wody... Widze ze sobie bede musiał zmniejszyc...

Zastanawia mnie jedno... dlaczego z tylu na opakowaniu pisze ze 14 lyzek stolowych jest tj 100g proszku czyli 210 miarek Olimp ;f


:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2706
nie zawracaj sobie głowy tym co piszą na opakowaniu..im chodzi o to żebyś to jak najszybciej zjadł
wsypuj na oko..tyle ile ci pasuje..jeżeli czujesz że nie jesteś syty..to dosyp więcej..jęzeli za dużo to zmniejsz
głód powinien być twoium przewodnikiem..gainery to takie masówki..więc tak czy siak musisz się liczyć z tym ze niedużo tłuszczyku przyjdzie

btw komu by się chciało mierzyć 14 łyzek stołowych
nie lepiej wsypać 5 czubatych?

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2706
" płaskich łyżek stołowych "

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
5 plaskich lyzek (zakladajac ze wsypuje 15g) x 2 (ilosc dziennego spozycia) = 5 x 15 x 2 = 150 (na dzien) i jescze pomnoze przez 7 dni = 1050g

mysle ze 1 paka przy takim dawkowaniu starczy mi na 6-7 dni (trzeba zawsze wliczyc blad skladajacy sie na niedokladna miarke) - chyba ze coś zle licze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3095
Dobrze liczysz ja jadłem podobnie tylko 2 x dziennie po około 70 gramów i wyszło mi na 7 dni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4045
salix, gruby91 i loaded S O G ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy brać cos na sam początek?

Następny temat

jaka najlepsza kreatyna w kapsulkach?

electro
Polecane artykuły