SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ciekawostka o kreatynie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3978
Sonbaty ma racje! JA też popijałem kreatyne wodą w ciągu dnia,a szczególnie przed treningiem. Po treningu i w dni beztreningowe popijałem glukozą!!! A gaineremmmmm?!!! Może i nie mam racji ale gainerem to sobie można,ale..........no chyba,że nie biorąc kreatyny po treningu,to owszem !
Son SOG! Bądź dzielny!!! Walcz!!!!POzdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8624
To ja musze to przemyslec co z tym posilkeim potreningowym bo szkoda mi bylo aby moj multipower poszedl na marne.

Cioś

Cioś

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna w plynie

Następny temat

Do CYBERA

electro
Polecane artykuły