w najbliższym czasie mam zacząć zamiar biegać.moje pytanie brzmi jak pogodzić to z siłownią czy można ćwiczyć na siłce i biegać w ten sam dzień? domyślam się że przynajmniej 1 dzień powinienem mieć wolny bez żadnych treningów
i przy okazji może troszke głupie pytanie, wiadomo że alkohol szkodzi w treningch ale małe ilości chyba wielkiej krzywdy nie zrobią czy jak wypije 1-2 piwka dziennie będzie to miało wielki wpływ na efekty?
z góry dzięki za odpowiedzi jak temat był to sorry
i przy okazji może troszke głupie pytanie, wiadomo że alkohol szkodzi w treningch ale małe ilości chyba wielkiej krzywdy nie zrobią czy jak wypije 1-2 piwka dziennie będzie to miało wielki wpływ na efekty?
z góry dzięki za odpowiedzi jak temat był to sorry
Krzysztof Piekarz