chce sie dowiedzec jakie vitaminy ,czy suplemety sa dobre na dobre samopoczucie i tak zeby dobrze cialo i ansz organizm fucnkcjonowal cos do biegania badz do robienia wytrzymalosci
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Kup sobie Animal Paka jest to zestaw witamin,minerałow,enzymow trawiennych itp.Ogólnie bardzo dobry suplement.
...
Zdrowa i dobrze zbilansowa dieta + odpowiedni suplement w celu uzupełnienia diety i dobrany zgodnie z celem zainteresowanego...
doping & zdrowie
...
zbilansowana dieta + regularny wysiłek fizyczny/trening
a nie zaraz wielkie faszerowanie
w mojej książce od fizjologii nawet jest napisane że u sportowców rzadko potrzebna jestdodatkowa suplementacja (przy zbilansowanej diecie oczywiscie a nie przy jakims niedojadaniu)
i tego radziłabym sie trzymac
z autopsji chyba mogę to otwierdzic chociaz sportowiec ze mnie marny
wczesniej łykałam witaminy i co tylko, ale treningi i dieta były srednie, teraz nic nie łykam za wyj magnezu, staram sie lepiej jeść, nie baletować za często, do tego odpowiednie wysypianie + treningi
i w życiu nie miałam lepszej formy w biegach dlugodystansowych czy krótkich
A JAKIE SAMOPOCZUCIE PRZY TYM DOBRE
Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-05-14 19:24:08
a nie zaraz wielkie faszerowanie
w mojej książce od fizjologii nawet jest napisane że u sportowców rzadko potrzebna jestdodatkowa suplementacja (przy zbilansowanej diecie oczywiscie a nie przy jakims niedojadaniu)
i tego radziłabym sie trzymac
z autopsji chyba mogę to otwierdzic chociaz sportowiec ze mnie marny
wczesniej łykałam witaminy i co tylko, ale treningi i dieta były srednie, teraz nic nie łykam za wyj magnezu, staram sie lepiej jeść, nie baletować za często, do tego odpowiednie wysypianie + treningi
i w życiu nie miałam lepszej formy w biegach dlugodystansowych czy krótkich
A JAKIE SAMOPOCZUCIE PRZY TYM DOBRE
Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-05-14 19:24:08
"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."
...
watpie zeby animal pak byl dobrym wyjsciem, chyba ze autor jest majetny
moim zdaniem jesli chlopak nie trenuje nic tak konkretnie/zawodowo to wystarcza zwykle witaminki do tego starac sie unikac jakis niezdrowych rzeczy , jesc duzo owocow i powino byc ok. Proponowanie mu typowej diety to chyba tez zly pomysl
Zmieniony przez - FGB w dniu 2007-05-14 19:38:58
moim zdaniem jesli chlopak nie trenuje nic tak konkretnie/zawodowo to wystarcza zwykle witaminki do tego starac sie unikac jakis niezdrowych rzeczy , jesc duzo owocow i powino byc ok. Proponowanie mu typowej diety to chyba tez zly pomysl
Zmieniony przez - FGB w dniu 2007-05-14 19:38:58
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Następny temat
Krzysztof Piekarz