...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham 2
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre X
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha 2
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 1
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 1
10. AS Roma - Lazio X
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham 2
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha X
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 2
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona X
10. AS Roma - Lazio 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
1369
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
18766
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham X
4. Portsmouth - Liverpool X
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 1
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha 1
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin X
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens X
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 1
10. AS Roma - Lazio 1
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
8441
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
59133
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham 2
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha X
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens x
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 2
10. AS Roma - Lazio 1
...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham 2
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 1
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha X
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 2
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 2
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 1
10. AS Roma - Lazio 1
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34600
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434089
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham 2
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha 2
9. Bayern - Hamburger SV x
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 2
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona x
10. AS Roma - Lazio x
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham X
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha 2
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 2
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa X
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 1
10. AS Roma - Lazio 1
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
5851
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
26811
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton x
2. Everton - Manchester Utd x
3. Middlesbrough - Tottenham x
4. Portsmouth - Liverpool 1
5. Nice - Auxerre 1
6. Toulouse - PSG 1
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha x
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia x
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 1
14. Hibernian - Rangers x
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 2
2. Olympique Marsylia - Sochaux x
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen x
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 1
10. AS Roma - Lazio 1
SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
2500
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
57055
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham X
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre 2
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha X
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht X
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens X
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol X
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona 2
10. AS Roma - Lazio 1
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
Tydzień 8
Sobota 28.04.2007 (typujemy do soboty do godz. 13.45 )
1. Chelsea - Bolton 1
2. Everton - Manchester Utd 2
3. Middlesbrough - Tottenham x
4. Portsmouth - Liverpool 2
5. Nice - Auxerre x
6. Toulouse - PSG 2
7. Atletico Madryt - Betis 1
8. Aachen - Hertha X
9. Bayern - Hamburger SV 1
10. Borussia Dortmund - Eintracht 1
11. Arka Gdynia - Cracovia 2
12. Górnik Zabrze - Groclin 2
13. Boavista - FC Porto 2
14. Hibernian - Rangers 2
15. Torino - AC Milan 2
Niedziela 29.04.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 14.30 )
1. Bordeaux - Lens 2
2. Olympique Marsylia - Sochaux 1
3. Osasuna - Saragossa 1
4. Sevilla - Espanyol 1
5. Excelsior Rotterdam - AZ Alkmaar 2
6. Willem II - Ajax 2
7. Cottbus - Leverkusen 2
8. ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 2
9. Benfica - Sporting Lizbona X
10. AS Roma - Lazio 1
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"