siema chłopaki :D jestem z takiej małej miejscowosci pod rzeszowem, błażowa moze ktos kojarzy mam takie pytanko, odrazu napisze ze cwicze juz od jesieni i nie jestem takim sezonowcem jak myslicie bo przygotowywuje sie do wakacji 2008
dobra koniec wstepu :D
a wiec chcailem sie z kumplami wybrac na jakąś profesjonalna siłke wybrać żeby zferfikować swoje maxy, tylko mam kilka pytań gdzie jest najfajniej :D bo tak w grafice jest jakaś siłownia chyba i na podpromiu podobno dwie, i mogli byście mi podać przybliżone ceny takie jednorazowego wejścia na którąś z tych siłowni, albo cos innego zaproponować :>
dobra koniec wstepu :D
a wiec chcailem sie z kumplami wybrac na jakąś profesjonalna siłke wybrać żeby zferfikować swoje maxy, tylko mam kilka pytań gdzie jest najfajniej :D bo tak w grafice jest jakaś siłownia chyba i na podpromiu podobno dwie, i mogli byście mi podać przybliżone ceny takie jednorazowego wejścia na którąś z tych siłowni, albo cos innego zaproponować :>
Krzysztof Piekarz
