SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

G-whey Hollywod Labs&Sp 80&Ostrowia?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1174 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22655
Być może to jest na zasadzie tego nowego Wheya Olimpu 750+250gratis, zwykłe WPC+ śladowe ilości WPI i można mówić o "mieszance izolatu i koncentratu"

Never give up.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
no a cos Ty myslal? ze nawala Ci wpi ?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1174 Wiek 49 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22655
Też prawda.Czyli zostajemy przy starym Sp80?

Never give up.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
zak zawsze mialem inne zdanie od Mietkiego na temat produktów ktore sprzedaje cyber tak teraz sie z nim zgadzam <yes>

bialko nie wydaje mi sie pewnym lepsze imo sp i ostrowia chocby z tego wzgledu ze maja te 80% bialka a tam niby 70 iles i cholera wie ile laktozy czy czego tam jest

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
mm84 test jest ale rozpuszczalnosci itp a tego co jest wsrodku nikt nie bedzie wstanie odgadnac po zwyklym spozywaniu go ! przydalo by sie ponowic badania które kiedys lewar robil by miec pewnosc co tam naprawde jest

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41803
wiem jaki to test ale jak do tej pory innego nie ma

tamtego testu z lewarem juz chyba nie powtorzymy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
a co niema jzu dostepu do laboratorium ?

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41803
jak juz robimy off top - o to to rzeba jego osobiscie zapytac.
heh ale ostatnio imperyjum pod upada mysle i inwencyji coraz tam mniej

no i ja juz sciteca nie kupuje - nie chce byc tym kto szamie najgorsze bialko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22004
Dzisiaj dostałem to białeczko. Smakowo jest za***iste, a rozpuściłem je w wodzie. Tak dobrego białka (z wodą) jeszcze nie piłem. (smak truskawka)
Świetnie się sorpuszcza i co najważniejsze po jego wypiciu nie ma żadnych rewolucji żałądkowych jak np. po ostrowi.
To było na tyle plusów. Teraz minusy

Białko dostałem w przeogromnym pudle, ktore wyląda jak pudło od farby do malowania ścian ba jest nawet większe, grubsze i ciąższe. Beznadziejnie się otwiera, nie wyobrażam sobie codziennej męki z otwieraniem tego pudła, więc przesypałem białko do innego.

A teraz gwuźdź programu !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłem białko 4,54 kg, a otrzymałem jedyne 3,65kg !!! Wiec nie wychodzi ono aż tak ekonomicznie jak człowiek sobie wykalkulował.
Kolega z którym kupowałem to białko poruszył sprawę na forum cybera.
http://forum.********/viewtopic.php?t=55760&sid=69bde917f6fa14b62e1b2308282f7c30 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
zapomnial laktozy dosypac !

ja bym sie cieszyl na Twoim miejscu


CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co do nitrobolonu?

Następny temat

kazeina olimpu

electro
Polecane artykuły