Never give up.
...
Być może to jest na zasadzie tego nowego Wheya Olimpu 750+250gratis, zwykłe WPC+ śladowe ilości WPI i można mówić o "mieszance izolatu i koncentratu"
...
no a cos Ty myslal? ze nawala Ci wpi ? 

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
...
zak zawsze mialem inne zdanie od Mietkiego na temat produktów ktore sprzedaje cyber tak teraz sie z nim zgadzam <yes>
bialko nie wydaje mi sie pewnym lepsze imo sp i ostrowia chocby z tego wzgledu ze maja te 80% bialka a tam niby 70 iles i cholera wie ile laktozy czy czego tam jest
bialko nie wydaje mi sie pewnym lepsze imo sp i ostrowia chocby z tego wzgledu ze maja te 80% bialka a tam niby 70 iles i cholera wie ile laktozy czy czego tam jest
CHIQUITAS DE LOS SANTOS
na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem
Nie masa a estetyka sie liczy !
...
mm84 test jest ale rozpuszczalnosci itp a tego co jest wsrodku nikt nie bedzie wstanie odgadnac po zwyklym spozywaniu go ! przydalo by sie ponowic badania które kiedys lewar robil by miec pewnosc co tam naprawde jest
CHIQUITAS DE LOS SANTOS
na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem
Nie masa a estetyka sie liczy !
...
wiem jaki to test
ale jak do tej pory innego nie ma
tamtego testu z lewarem juz chyba nie powtorzymy
ale jak do tej pory innego nie ma
tamtego testu z lewarem juz chyba nie powtorzymy
...
a co niema jzu dostepu do laboratorium ?
CHIQUITAS DE LOS SANTOS
na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem
Nie masa a estetyka sie liczy !
...
jak juz robimy off top - o to to rzeba jego osobiscie zapytac.
heh ale ostatnio imperyjum pod upada mysle i inwencyji coraz tam mniej
no i ja juz sciteca nie kupuje - nie chce byc tym kto szamie najgorsze bialko
heh ale ostatnio imperyjum pod upada mysle i inwencyji coraz tam mniej
no i ja juz sciteca nie kupuje - nie chce byc tym kto szamie najgorsze bialko

...
Dzisiaj dostałem to białeczko. Smakowo jest za***iste, a rozpuściłem je w wodzie. Tak dobrego białka (z wodą) jeszcze nie piłem. (smak truskawka)
Świetnie się sorpuszcza i co najważniejsze po jego wypiciu nie ma żadnych rewolucji żałądkowych jak np. po ostrowi.
To było na tyle plusów. Teraz minusy
Białko dostałem w przeogromnym pudle, ktore wyląda jak pudło od farby do malowania ścian ba jest nawet większe, grubsze i ciąższe. Beznadziejnie się otwiera, nie wyobrażam sobie codziennej męki z otwieraniem tego pudła, więc przesypałem białko do innego.
A teraz gwuźdź programu !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłem białko 4,54 kg, a otrzymałem jedyne 3,65kg !!! Wiec nie wychodzi ono aż tak ekonomicznie jak człowiek sobie wykalkulował.
Kolega z którym kupowałem to białko poruszył sprawę na forum cybera.
http://forum.********/viewtopic.php?t=55760&sid=69bde917f6fa14b62e1b2308282f7c30
Świetnie się sorpuszcza i co najważniejsze po jego wypiciu nie ma żadnych rewolucji żałądkowych jak np. po ostrowi.
To było na tyle plusów. Teraz minusy
Białko dostałem w przeogromnym pudle, ktore wyląda jak pudło od farby do malowania ścian ba jest nawet większe, grubsze i ciąższe. Beznadziejnie się otwiera, nie wyobrażam sobie codziennej męki z otwieraniem tego pudła, więc przesypałem białko do innego.
A teraz gwuźdź programu !!!!!!!!!!!!!!!!!
Kupiłem białko 4,54 kg, a otrzymałem jedyne 3,65kg !!! Wiec nie wychodzi ono aż tak ekonomicznie jak człowiek sobie wykalkulował.
Kolega z którym kupowałem to białko poruszył sprawę na forum cybera.
http://forum.********/viewtopic.php?t=55760&sid=69bde917f6fa14b62e1b2308282f7c30
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!