Zastanawia mnie jaką mam stosować dietę żeby przybierać na masie beztłuszczowo i przede wszystkim żeby nie tracić masy. Ile razy dziennie i co powinienem jeść? Czego unikać i co jest najlepsze?
Nie chcę jakos spalać tłuszczu - po prostu nie chcę go zdobyć więcej.
No i muszę dodać że jestem ektmorfikiem.
Olek, [email protected]
Nie chcę jakos spalać tłuszczu - po prostu nie chcę go zdobyć więcej.
No i muszę dodać że jestem ektmorfikiem.
Olek, [email protected]
Krzysztof Piekarz