SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ocencie nagrodze sogiem (fbw)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
Czytaj uwaznie :P na prostownik tzw "kołyska" czyli unoszenie tułowia z opadu. A na klate to mialy byc 2x skos =1xplasko na jednym treningu. W moim przypadku taki schemat jest ok. Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 605 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5801
łap soga np.wyciskanie 2x15-12 jeśli chodzi o powtrurzenia

Zmieniony przez - micku93 w dniu 2007-03-11 10:25:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28379
Powiem Ci jak ja robie przez pierwsze dwa tyg staramn sie wykonywac w kazdej seri 15powtorzen. Wiec jak masz np trening klaty to robisz 2x15 skos + 1x15plaska(to rowna sie w poprzednim poscie to moj blad sorki) i po dwoch tygodniach przechodzisz na 10tki czyli po 10powtorzen w serii. Jesli zauwazysz ze przy dziesitkach intensywnosc treningu spadla mozesz dodac jeszcze jedna serie. W przypadku cw na klate to dobrym wyjscie jest dodanie jednej seri plasko czy bedzie wtedy 2x10 skos + 2x10 plaska. Pozdro i dzieki za soga
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała zmiana Planu

Następny temat

"masa" czy odchudzanie ? co najpierw ?

electro
Polecane artykuły