Szacuny
6
Napisanych postów
1190
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
7040
Bardzo mi się podobają ręczniki takie jak te zarombiste babki podają Strong manom po konkurencji.Nie wiecie gdzie moge dostać taki ręcznik bo chyba w sklepie go nie dostane, a chciałbym taki mieć.
Kedyś wkońcu będe Strong manem i dogonie Mariusza Pudzianowskiego !!!
Szacuny
0
Napisanych postów
184
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
1667
a czsami na zawodach sa tylko 2 reczniki i wszyscy sie nimi wycieraaja - dobra no nie ? a koszoolek zdarzylo sie ze niebylo zadnych trzeba bylo porzyczac heh
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
stary nie jestem pewien czy recznik,ale koszulke strongmanów moj kumpel kupil nad morzem w Ustce ,tam byl taki sklepik,tam takze odbyly sie w okresie wakacji zawody siłaczy,mysle zebys musial skoczyc to jakiejs pobliskiej miejscowosci w ktorej takie zawody mialy miejsce albo po prostu udac sie nad morze,jezeli to nie pomoze popros babcie aby ci na drutach zrobila podobny,heeheheheheheheeh
Liczy się jakość nie ilość ,jeśli ktoś o tym zapomina nie ma szans...
Szacuny
9
Napisanych postów
644
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
33589
decha rzeczy Strongman znajdziesz w sklepach producenta ubiorów kulturystycznych Teta naprzykład w Ustce. Byłem tam w te wakacje i było wszystko co związane z Strongman bluzki dresy...ręczniki(takie jakie mają Strogman)poszukaj w necie może znajdziesz na stronach producenta Teta,powodzenia
POZDRAWIAM