SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy Trenning Zielony 19latek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1065

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
Witam więc zwracam się tu o pomoc do fachowców którzy maja coś do powiedzenia w tym temacie i prosze też takich o rady wypowiedz jakiś plan trennigu .Więc Panowie na dniach *przyszły tydzień zapisuje się na siłownie tak trzy razy w tygodniu po godzinie moim marzeniem planem jest
spalenie tłuszczu z brzucha bo mam go duzo za dużo nie nie to nie ten efekt jojo chciłabym go także troszke wzmocnić by był twardszy chce też troszeczke wyrobić większe mieśnie na rękach biceps itd ogólnie chce poprawić swój wygląd do czerwca tak żeby bez wstydu można było sie rozebrac na plaży hehe czyli spalić tłuszcz z brzucha , klatki rączki mam spore bo ćwiczyłem je w domu długi czas ale łapki to nie wszystko
(wiem że to dosyć krótki czas jakieś 4-5 miesięcy ale jest to możliwe)

spoób odżywiania: - warzywa , ryże makarony , nabiał - mleko ser zólty sporadycznie głownie biały sekri topione , mięso sporadycznie
słodycze: nie jadam od roku fastoodów juz od bardzo dawna
wzrost: 186
waga: 85
cel: spalić jakieś 7 -8 kilogramów oczywiście po tym moim małym skromnym marzeniu dalej będe chodził na siłownie i pracował nad sobą

siły troszke mam malutki nie jestem jakieś tam mięśnie na rękach są widoczne klatce i plecach ale to nie to tłuszcz musi zniknąć więc prosze o jakiś konkretny plan dla mnie trenningowy .Dziekuje z góry licze na pomoc !

Keep Ya head Up

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a jaki masz sprzet an silowni ? jest to taka bardziej piwiniczana ze glownie wolne ciezary czy jest sporo maszyn ?
podaj jakie jesli wiesz <atlasy, suwnice, rowerki> co wiesz wypisz

w przeszlsoci jakis sport uprawiales ? bo nie wyczytalem abys pisal o tym <chyba ze przeoczylem to sorka> ? ile x tydzien mozesz chodzic

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-01-21 09:48:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
no więc jest to ogólnie klub fitness itd . jest on bardzo dobrze wyposażony w przesżłości grałem w piłke jakoś w wieku 13-15 lat troszkę na sztuki wlaki chodziłem troszke w obecnej chwili swoją kondycje oceniam na średnią czas to zmienić

Keep Ya head Up

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a ostatnie moje pytanie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35
3 x w tygodniu

Keep Ya head Up

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 podciągnięć w 3 miesiące ...

Następny temat

Kilka porad na start

electro
Polecane artykuły