Szacuny
0
Napisanych postów
56
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
978
Wiem ze kreatyne powinno sie brac na czczo z rana i dopiero 30 minut pozniej posilek, ale czy mozna wziasc z kreatyna izolat bialka zeby zastartowac metabolizm?
W pieciu minutowym odstepie chociaz lub cos w tym rodzaju.