SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybór stabilizatora stawu skokowego.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1335
Przez dłuższy czas mam problemy ze stawem skokowym. Wszystko przez skręcenie z infrakcją którego doznałem podczas wakacji. Poszukuję zatem jakiegoś lepszego stabilizatora, bo ten który mam z apteki jest niewystarczający. Wybrałem kilka ofert z allegro ale nie wiem na który się zdecydować. Prosiłbym więc o radę.

1. http://allegro.pl/item154242154_profesjonalny_stabilizator_kostki_soccer_mueller.html

2. http://allegro.pl/item155016644_ochraniacz_stawu_skokowego_stabilizator_do_pilki.html

3. http://allegro.pl/item155235538_mueller_lite_stabilizator_stawu_skokowego.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
jestem świeżo po skręceniu (a właściwie dalej leczę) i chodzę w stabilizatorze neoprenowym póki co sobie chwale, ale jeszcze nie wrocilem na parkiet wiec nie moge sie wypowiedziec.

z podanych przez ciebie opcji bylbym najbardziej przekonany do opcji 2, solidniej wyglada niz nr1, a co do nr 3 wolalbym nie ryzykowac ograniczony ruch i nie wydaje sie byc zbyt wygodny. Kumpel mial wlasnie tego typu stabilizator(3) i dosc szybko mu sie rozwalił.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1335
Dzięki za opinię. Według mnie dwójka też najlepiej się prezentuje. Zobaczymy może ktoś jeszcze coś powie. BTW. Co mogę zrobić dodatkowo aby zminimalizować straty zdrowotne... jakie poniosłem w skutek tego urazu? Mija przeszło 7miesiąc a kostka nadal sina i niestabilna. Boli nawet przy chodzeniu. Lekarz dał ciała w moim przypadku bo założył mi gips h po urazie a noga ciągle puchła. Krwiak narastał, powodując ucisk i dodatkowy straszny ból. Miesiąc na mocnych tabletkach przeciwbólowych. I na nic były moje sugestie żeby poczekać aż opuchlizna sie ustatkuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
bo lekarzy nie zawsze warto sluchac... sam zdjalem szyne po 3dniach
Miales jakies przeswietlenie pewien czas po urazie? warto sie upewnic czy z koscmi wszystko ok. Fizjoterapia tez jest jakims wyjsciem, ale wg mnie powinienes udac sie lekarza SPORTOWEGO na kontrole i koniecznie przeswietlenie, bo 7 mscach nie powinno byc az tak wyraznego sladu po urazie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1335
Tylko gdzie takiego specjalisty szukać... żeby na jakiegoś partacza nie trafić. Zastanawiam się nad kupnem dodatkowo glukozaminy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32840
popytaj trenujacych znajomych, moze kogos znaja.

Glukozamine jak najbardziej mozesz kupic.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1335
Znalazłem dwa kontakty:
1. PODLASKIE CENTRUM MEDYCYNY SPORTOWEJ I ORTOPEDII
2. GABINET CHIRURGICZNO-ORTOPEDYCZNY

Ok podzwonie popytam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Moze mi ktos wytlumaczyc po co jest ten stabilizator??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1335
teoretycznie ma zmniejszyć ból, i spowodować szybszą regenerację stawu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 2326 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 78561
Na pierwszy rzut oka wszystkie podobnej jakości.

Ostatni miał kolega i nie narzekał.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeba wyjść z bagna...jak odzyskać zdrowie ?

Następny temat

Wyskok (znowu ;) ) i A6W

electro
Polecane artykuły