...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
155
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
485
Levski - Chelsea 0:3
Werder - Barcelona 1:2
Grupa B
Bayern - Inter 1:1
Spartak - Sporting 1:0
Grupa C
Liverpool - Galatasaray 2:0
Bordeaux - PSV 0:1
Grupa D
Shakhtar - Olympiacos 1:0
Valencia - Roma 2:1
Grupa E
Real - Dynamo 3:0
Steaua - Lyon 1:3
Grupa F
Benfica - Manchester 1:2
Celtic - Kobenhavn 2:0
Grupa G
Arsenal - Porto 2:0
CSKA - Hamburg 1:1
Grupa H
AEK - Anderlecht 0:0
Lille - Milan 0:3
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
5851
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
26811
Ehh nie zatypowałem 2 kolejki :/ ostatnio nie mam mnie za często na necie i dlatego
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 2-1
Chelsea - Fc Barcelona 1-1
Grupa B:
Inter - Spartak 1-1
Sporting - Bayern 1-2
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 2-1
Galatasaray - PSV 1-1
Grupa D:
Valencia - Szachtar 1-0
Olympiakos - Roma 1-2
Grupa E:
Steua - Real Madryt 1-3
Dynamo Kijow - Lyon 2-3
Grupa F:
Celtic - Benfika 1-2
Manchester Utd. - Kopenhaga 2-1
Grupa G:
CSKA - Arsenal 2-2
Porto - Hamburg 1-0
Grupa H:
Lille - AEK 2-2
Anderlecht - Milan 0-1
SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
417
Wiek
38 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1266
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 2-0
Chelsea - FC Barcelona 1-1
Grupa B:
Inter - Spartak 1-0
Sporting - Bayern 2-2
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 1-2
Galatasaray - PSV 0-2
Grupa D:
Valencia - Szachtar 2-0
Olympiakos - Roma 1-2
Grupa E:
Steua - Real Madryt 0-3
Dynamo Kijow - Lyon 1-2
Grupa F:
Celtic - Benfika 2-1
Manchester Utd. - Kopenhaga 3-0
Grupa G:
CSKA - Arsenal 0-1
Porto - Hamburg 2-1
Grupa H:
Lille - AEK 1-0
Anderlecht - Milan 0-2
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 2-0
Chelsea - FC Barcelona 1-2
Grupa B:
Inter - Spartak 1-0
Sporting - Bayern 1-2
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 0-2
Galatasaray - PSV 1-2
Grupa D:
Valencia - Szachtar 2-0
Olympiakos - Roma 1-2
Grupa E:
Steua - Real Madryt 1-3
Dynamo Kijow - Lyon 0-2
Grupa F:
Celtic - Benfika 2-1
Manchester Utd. - Kopenhaga 2-0
Grupa G:
CSKA - Arsenal 0-2
Porto - Hamburg 2-1
Grupa H:
Lille - AEK 1-0
Anderlecht - Milan 1-2
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
13
Napisanych postów
16209
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
131096
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 3-0
Chelsea - FC Barcelona 2-1
Grupa B:
Inter - Spartak 2-0
Sporting - Bayern 1-2
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 0-2
Galatasaray - PSV 1-1
Grupa D:
Valencia - Szachtar 3-0
Olympiakos - Roma 0-2
Grupa E:
Steua - Real Madryt 0-2
Dynamo Kijow - Lyon 0-3
Grupa F:
Celtic - Benfika 2-1
Manchester Utd. - Kopenhaga 3-0
Grupa G:
CSKA - Arsenal 0-2
Porto - Hamburg 3-1
Grupa H:
Lille - AEK 1-0
Anderlecht - Milan 0-2
...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
6194
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
22325
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 2-0
Chelsea - FC Barcelona 1-1
Grupa B:
Inter - Spartak 3-0
Sporting - Bayern 0-1
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 0-1
Galatasaray - PSV 2-1
Grupa D:
Valencia - Szachtar 3-0
Olympiakos - Roma 0-2
Grupa E:
Steua - Real Madryt 0-3
Dynamo Kijow - Lyon 1-3
Grupa F:
Celtic - Benfika 1-1
Manchester Utd. - Kopenhaga 4-1
Grupa G:
CSKA - Arsenal 0-2
Porto - Hamburg 1-1
Grupa H:
Lille - AEK 1-0
Anderlecht - Milan 0-2
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
332
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
43430
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 3;0
Chelsea - Fc Barcelona 2;1
Grupa B:
Inter - Spartak 2;0
Sporting - Bayern 1;2
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 1;3
Galatasaray - PSV 2;2
Grupa D:
Valencia - Szachtar 1;0
Olympiakos - Roma 0;0
Grupa E:
Steua - Real Madryt 1;1
Dynamo Kijow - Lyon 1;3
Grupa F:
Celtic - Benfika 1;0
Manchester Utd. - Kopenhaga 2;0
Grupa G:
CSKA - Arsenal 0:3
Porto - Hamburg 1;1
Grupa H:
Lille - AEK 1;0
Anderlecht - Milan 0;2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
1369
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
18766
Grupa A:
Werder Brema - Levski Sofia 4:1
Chelsea - Fc Barcelona 1:0
Grupa B:
Inter - Spartak 3:1
Sporting - Bayern 2:2
Grupa C:
Bordeaux - Liverpool 1:1
Galatasaray - PSV 1:1
Grupa D:
Valencia - Szachtar 2:0
Olympiakos - Roma 1:2
Grupa E:
Steua - Real Madryt 1:3
Dynamo Kijow - Lyon 2:3
Grupa F:
Celtic - Benfika 1:0
Manchester Utd. - Kopenhaga 3:0
Grupa G:
CSKA - Arsenal 1:1
Porto - Hamburg 2:1
Grupa H:
Lille - AEK 1:0
Anderlecht - Milan 1:2
Powodzenia
"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny