Jakie musi być maksymalne ciśnienie w czasie spoczynku i aktywności ruchowej ,by grać np. w jakimś drugoligowym klubie ?
Proszę o szybką odpowiedź
Z góry dziękuje
Proszę o szybką odpowiedź
Z góry dziękuje
Ilość wyświetleń tematu: 5079
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

Siła bez sprawiedliwości to przemoc..sprawiedliwość bez siły to nieudolność..
Masutatsu Oyama
HALA MADRID!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły