SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do czego to jest?-piłka nożna :)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Po siłowni, o siłowni.
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4054


A wiec tak. Na tym boisku jest zaznaczone przeze mnie pole. I tak się zastanawiam... Do czego służy ten pół okrąg?

------|2xCP|-|KnOcKoUt|-|Olimp kreatyna Mega Caps 300|-|1kg dextrozy Treca|-|Vitalmax 200g|-|L-glutamine Olimp 150kaps.|-|dibencozide magnum 100 kaps.|------

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4677
Dokładnie nie wiem po co, ale jak dojdzie w tym punkcie do faulu to nie ma karnego tylko wolny - ps. pytałem kumpla który grał kiedys w piłke i nie potrafił mi odpowiedzieć...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19341
Gdy jest wykonywany jakis rzut wolny to mur stoi w odległości od piłki ~9m. To pole jest tam po to zeby podczas wykonywania rzutu karnego (podczas meczu) zawodnicy nie stali w odległości od piłki bliżej niż podczas wykonywania rzutu wolnego. Mam nadzieje że połapiesz sie w tym co napisalem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13269
To jest czesc okregu zatoczonego w odleglosci 10 jardow od miejsca wykonywania rzutu karnego. Kiedy podczas meczu dochodzi do faulu na polu karnym i jest wykonywany rzut karny pilkarze obu druzyn ustawiaja sie na lini tej czesci okregu aby jak najszybciej dobiec do pilki wrazie obrony bramkarza i dobic/wybic pilke.

Zmieniony przez - MatekTBG w dniu 2006-07-04 10:53:14

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Matek ma racje !!!! Reszta to złe odpowiedzi. A jeśli chodzi o ten wolny to co ma piernik do wiatrka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4054
Heheh dzieki bardzo za wyjasnienie Zaraz dostaniecie po SOG'U )

PS. Podczas meczu Francja-Brazylia, tak sie zastanawialem do czego to jest ??:/

Jeszcze raz dZIeki

------|2xCP|-|KnOcKoUt|-|Olimp kreatyna Mega Caps 300|-|1kg dextrozy Treca|-|Vitalmax 200g|-|L-glutamine Olimp 150kaps.|-|dibencozide magnum 100 kaps.|------

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzowie Europy zawieszeni w rozgrywkach.

Następny temat

Piotr Nowak kontra Jose Mourinho

electro
Polecane artykuły