Pytanie jak w temacie. Mianowicie czy koniecznym jest rozmieszanie odzywki białkowej(zalozmy SP 80) z woda lub mlekiem. Czy nie mozna tego proszku zjesc najzwyczajniej
Mi ten proszek np sam smakuje. Czy przez to nie uposledza sie wchlanialnosc bialka do organizmu?
Ewentualnie jesli uposledza to czy grudki ktorych nie chce mi sie specjalnie rozbijac rowniez nie beda przeszkadzaly we wchlanialosci. Dzieki za odpowiedzi.
Mi ten proszek np sam smakuje. Czy przez to nie uposledza sie wchlanialnosc bialka do organizmu?
Ewentualnie jesli uposledza to czy grudki ktorych nie chce mi sie specjalnie rozbijac rowniez nie beda przeszkadzaly we wchlanialosci. Dzieki za odpowiedzi.
Krzysztof Piekarz

