...
Napisał(a)
Wyniki turnieju:
Kumie mężczyzn:
Kategoria do 70 kg:
1. Paweł Karcz jednocześnie uznany za zawodnika o najlepszej technice walki (z Uniwersytetu Sląskiego),
2. Krzysztof Piotrowski (Politechnika Szczecińska),
3. Kamil Bućko (Politechnika Krakowska)
3. Michał Siuda (Wyższa Szkoła Gospodarcza w Bydgoszczy).
Kategoria do 75 kg:
1.Bartłomiej Weigel (Politechnika Krakowska),
2. Grzegorz Jó�kiewicz Wszechnica Swiętokrzyska w Kielcach),
3. Łukasz Mastalski (Politechnika Krakowska),
4. Bogusław Piskulak (WSTK i T w Kielcach).
Kategoria do 80 kg:
1.Paweł Malara (Uniwersytet Sląski w Katowicach),
2. Michał Gładysz (Politechnika Warszawska),
3. Paweł Sobczak (WAT Warszawa)
3. Robert Tęcza (Politechnika Rzeszowska)
Kategoria ponad 80 kg:
1.Jacek Gacoń (Politechnika Krakowska),
2. Łukasz Guzik (Politechnika Radomska),
3. Łukasz Przygoda (Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie),
3. Marcin Wawryszczuk (Politechnika Rzeszowska).
Kumie kobiet:
Kategoria do 55 kg:
1.Agnieszka Helińska (Uniwersytet Sląski w Katowicach)
2. Anna Pieczara (Akademia Ekonomiczna w Katowicach),
3. Asia Bielatowicz (Politechnika Krakowska).
Kategoria powyżej 55 kg:
1.Agata Zjawiska (Uniwersytet Sląski w Katowicach),
2. Magdalena Wójcik (Sląska Akademia Medyczna),
3. Dobrosława Sołtysik (AWF Katowice),
3. Katarzyna Krajza (Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy).
Kata kobiet:
1. Kamila Żurek (Uniwersytet Sląski w Katowicach),
2. Magdalena Milczuk, Akademia Rolnicza w Szczecinie),
3. Angelina Pochroń (Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie)
Kumie mężczyzn:
Kategoria do 70 kg:
1. Paweł Karcz jednocześnie uznany za zawodnika o najlepszej technice walki (z Uniwersytetu Sląskiego),
2. Krzysztof Piotrowski (Politechnika Szczecińska),
3. Kamil Bućko (Politechnika Krakowska)
3. Michał Siuda (Wyższa Szkoła Gospodarcza w Bydgoszczy).
Kategoria do 75 kg:
1.Bartłomiej Weigel (Politechnika Krakowska),
2. Grzegorz Jó�kiewicz Wszechnica Swiętokrzyska w Kielcach),
3. Łukasz Mastalski (Politechnika Krakowska),
4. Bogusław Piskulak (WSTK i T w Kielcach).
Kategoria do 80 kg:
1.Paweł Malara (Uniwersytet Sląski w Katowicach),
2. Michał Gładysz (Politechnika Warszawska),
3. Paweł Sobczak (WAT Warszawa)
3. Robert Tęcza (Politechnika Rzeszowska)
Kategoria ponad 80 kg:
1.Jacek Gacoń (Politechnika Krakowska),
2. Łukasz Guzik (Politechnika Radomska),
3. Łukasz Przygoda (Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie),
3. Marcin Wawryszczuk (Politechnika Rzeszowska).
Kumie kobiet:
Kategoria do 55 kg:
1.Agnieszka Helińska (Uniwersytet Sląski w Katowicach)
2. Anna Pieczara (Akademia Ekonomiczna w Katowicach),
3. Asia Bielatowicz (Politechnika Krakowska).
Kategoria powyżej 55 kg:
1.Agata Zjawiska (Uniwersytet Sląski w Katowicach),
2. Magdalena Wójcik (Sląska Akademia Medyczna),
3. Dobrosława Sołtysik (AWF Katowice),
3. Katarzyna Krajza (Akademia Techniczno-Rolnicza w Bydgoszczy).
Kata kobiet:
1. Kamila Żurek (Uniwersytet Sląski w Katowicach),
2. Magdalena Milczuk, Akademia Rolnicza w Szczecinie),
3. Angelina Pochroń (Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie)
...
Napisał(a)
zawody w krakowie całkiem zabawne. Zwłaszcza gdy sensei Kęska odgrazal się ze sam zacznie wlic po watrobie jezeli nie skoncza sie dopingi iscie z walk w klatce :D Czy to Paweł Kracz miał walke która trwała sekunde? bo nie pamietam kto...
...
Napisał(a)
3 sekundy ??? to pewnie jakaś mawacha siadła na główkę albo coś innego kurde nie było mnie a miałem podejść na te zawody
Zmieniony przez - kooondzik w dniu 2006-05-13 13:23:33
Zmieniony przez - kooondzik w dniu 2006-05-13 13:23:33
...
Napisał(a)
niema to jak dostać szita w brzuch i mawache na głowę :D:D:D najlepszy helikoter puźniej jest
...
Napisał(a)
Paweł ładnie walczył, zasłużył. ja niestety z kciukami wybitymi wiele nie osiagnąłem :)
Polecane artykuły