SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Motorola A925 Łodź

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
Witam mam do sprzedania telefon motorola a925 obudowa stan bdb wyswetlacz posiada minimalne ryski jak to w tych modelach uzywam teraz folii ochronnych wiec juz sie nie rysuje komplet pudełko dwie baterie polymerowe stacje dokujaca kabel usb karte pamieci 512mb(na rocznej gwarancji oczywscie z paragonem )słuchawki oryginalne motki + 3 płyty dvd softu odbiór w łodzi pozdrawaim

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 312 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2554
ile

Zanim zabierzesz sie za koks pomyśl co będzie za będzie za pare lat.......

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
jak najwiecej :) 500 zl

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1580
A czy ma polskie menu i zdjetego simlocka? jak tak to biore za 400 i dozycam siemensa s 55!sam dobry aparat i papiery!!!co ty na to?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
słuchaj polskie menu to kwestia 10 minut:) odezwij sie do nie na gadu dogadamy sie napewno ppzdrawiam 676696

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
zdiety simlock i ma polskie menu na zyczenie pudełko + duuuuzo bajerów 3 płyty dvd filmów gier i progsów

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1580
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11511
ja chce rowno 500 zł na allegro dostał bym wiecej ale trzeba sie walic z prowizjami wysyłkami wale to roczna gwarancja na karte Sd wszytko w komplecie mozliwa wymiana

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KUPIĘ HANTLE

Następny temat

Sprzedam TANIO! Bayern, Valencia, HSV, Dortmund i INNE!

electro
Polecane artykuły