SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pieprz....słodycze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3303
Ograniczaj najpierw, coraz mniej jedz slodyczy. Mozesz na przyklad zrobic sobie w tygodniu jeden dzien 'oszukanczy' i zjesc cos slodkiego, ale nie wieczorem (ww), z czasem coraz rzadziej takie dnie stosuj.
Niektorym sie lepiej udaje "ucinac" uzaleznienia (papierosy nawet), ale jak po tygodniu wciaz masz cisnienie na batonika/cokolwiek to lepiej go zjedz bo to cisnienie psychiczne raczej zdrowe nie jest.
Ot tak moje 3 grosze tylko (: Pamietam ze byl kiedys temat o tym ale teraz niestety nie znajde.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie tkwi błąd? Dieta redukcyjna.

Następny temat

Waga, kiedy się ruszy??

Shoty
Polecane artykuły