SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga, kiedy się ruszy??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 934
Witam!! Mam 1.88 75kg 17lat na diecie jestem od jakichs 20 dni (3200kcal, dieta masowa). Czy waga powinna juz "skoczyc"?? Moze to glupie pytanie ale jestem poczatkujacy Po jakim czasie (nawet w skrajnych przypadkach) waga powinna sie ruszyc???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Cichocki, zależy od człowieka.
ganjamon, o-3 dorzuć lub tran.
węgli możesz dać więcej.
ogólnie ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jak zjesz duży obiad to waga napewno się ruszy. tak na poważnie to rzuć nam swoją dietę i napisz coś o sobie i o twojej aktywności fizycznej czy oprócz sportów siłowych uprawiasz jakieś innej bo możesz dostarczać za mało kcal. sammiałem taki problem i musiałem zwiększyć bilans o ok 1500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
faktycznie waga powinna iść na plus dodawaj kalorie aż będzie dobrze.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 934
Dieta jest rozpisana w dobry sposob byla juz oceniana. Zaczynalem od 2900kcal teraz jest 3200kcal, a propo aktywnosci to dalem 1,3 (3xWF i 2x godzina gry w pile + 4x godzinny trening na silce) 1,3 chyba wystarczy?? Jakies 5 lat temu wazylem baaardzo duzo, jakies 80kg przy 170cm teraz mam 1.88 i waze 75 nigdy nie myslalem ze bedzie mi ciezko zlapac mase ale chyba tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
Skoro dieta dobra to potrzebujesz więcek kalori zwiększaj dopuki masa nie pójdzie w góre.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jesteś ektomorfikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dawaj dietę

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 934
Śniadanie
Płatki owsiane 100g
Mleko zaw. 2,o% tłuszczu 350g
Orzechy włoskie 30g

1 posilek w szkole
Chleb żytni razowy 100g
Margaryna "KAMA" 20g
Serek typu Fromage z czosnkiem 30g
Papryka czerwona 30g
50g carbo po wf


2 posilek w szkole
Chleb żytni razowy 100g
Margaryna "KAMA" 20g
Serek typu Fromage z czosnkiem 30g
Papryka czerwona 30g

Obiad (przed treningiem)
Ryż biały 80g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 120g
Fasola cięta konserwowa50g
Oliwa z oliwek 20g

po treningu bezposrednio 50g carbo

do 45min po treningu
Ryż biały 80g
Mięso z piersi kurczaka b/skóry 120g
Fasola cięta konserwowa 50g
Jabłko 50g

kolacja
Chleb żytni razowy 25g
Oliwa z oliwek 20g
Papryka czerwona 50g
Ser twarogowy chudy 80g
Kapusta pekińska 50g
Makrela wędzona 80g

To dieta na poniedzialek kiedy mam wf i trening. Wychodzi nawet lacznie 3400kcal.
Pozostale dni sa bardzo zblizone zmiany sa glownie w obiadach (makaron z serem, ryba z ryzem co do posilkow w szkole to nie mam zbytniej alternatywy serek fromage lub szynka z piersi kurczaka/indyka +chleb +warzywa. Sniadanie praktycznie caly czas to samo (czasem jem rodzynki). Zmiana w kolacji to tunczyk zamiast makreli lub wiecej sera brak ryby. W kazdym dniu wypelniam dzienne zapotrzebowanie 3200kcal w poniedzialki i srody je nawet przekraczam. Wg wstepnie obliczonego zapotrzebowania powinienem spozywac 152g(2g/kg) bialka 122g(1,6g/kg) tluszczu i 388g(5g/kg) ww i tak tez robie. Mysle ze jezeli dodac kcal to w szkole bo jest to dosc ubogi posilek.
wylliam doradz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Dieta nawet ok .Poczekaj troche a waga napewno ruszy.Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 513
jak dla mnie to za mało węgli. W 100 g chleba masz od 40-50g wegli więc to troche za mało. proponuje jeść od 3-4 woreczków ryżu dziennie do tego trochę chleba i zobaczysz efekty.U mnie podziałało- w 5 miechów przyszło 10kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 697
Mam pytanie, czy można sporzywać 3000 kcal dziennie i żeby to nie szło w sam brzuch? Oczywiście zakładając że ćwiczymy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pieprz....słodycze

Następny temat

Zadanie Domowe

WHEY premium