aqrat na technice zawsze bardzo się skupiam i wykonuje wszystkie cwiczenia bardzo dokładnie i powoli (cwicze z qmplem to w razie czego nawzajem staramy sie korygowac nasze bledy w technice)
sprobuje moze wieksze ciezary ? na pewno wyprobuje tez to co napisal kana9 :)
thx chlopaki
sogi dla was:)
sprobuje moze wieksze ciezary ? na pewno wyprobuje tez to co napisal kana9 :)
thx chlopaki
sogi dla was:)