W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (II)

Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
maksymalnie nudna 3 rundy to ledwo co przez oczy widzialem juz prawie spalem ale wazne ze Polak ma pasy
...
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
Sędzia główny prowadzący w weekend mecz w III lidze bułgarskiej już po trzech minutach musiał przerwać grę. Podjął taką decyzję, gdyż w szeregach jednej z drużyn na boisku pozostało tylko sześciu zawodników. W takiej sytuacji zgodnie z przepisami piłkarskimi spotkanie nie może być kontynuowane.
Walczący z poważnymi problemami kadrowymi zespół Chepinec przyjechał w sobotę na mecz z PFC Pirin 1922 Błagoewgrad tylko z siedmioma zawodnikami. Jednak już w 3. minucie jeden z nich doznał kontuzji, nie miał go kto zmienić, więc arbiter zakończył pojedynek.

W tym momencie Pirin prowadził 1:0. Trzeba wspomnieć, iż drużyna z Błagoewgradu rozpoczynała ten sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej w Bułgarii. Po dwóch kolejkach została zdegradowany do ligi amatorskiej, po tym jak się okazało, że działacze nie są w stanie zapłacić podatków.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
ladnie ale w nizszych ligach to normalne
...
Drobna spara jest, jaks ie otwarza napisy(w Windows media player), zeby były na ekranie, bo mi sie moje Best playery zrąbały, a w Wndows media playera, chce sobie filmik otworzyć

juve!!!

...
Polak podpisał 3-letni kontrakt z Arsenalem

Jak informuje serwis 90minut.pl, 16-letni bramkarz Wojciech Szczęsny, podpisał trzyletni kontrakt z Arsenalem Londyn.

W grudniu Wojciech Szczęsny przebywał na testach w Londynie, podczas których zrobił bardzo dobre wrażenie na działaczach "Kanonierów". Na razie młody bramkarz będzie trenował w Akademii Piłkarskiej.

Dzięki temu transferowi konto Legii powiększyło się o 50 tys. euro.

Wojciech Szczęsny jest synem byłego bramkarza m.in. Legii Warszawa i Wisły Kraków, Macieja Szczęsnego.

Źródło: 90minut.pl