SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (II)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
wejście Wrocławia od Ekstraklasy na pewnmo umocni pozycje miasta Wrocławia.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
trochę pogubiłem się w ostatnich newsach i mam pytanie: jak to jest teraz z polskimi zawodnikami, np. Szymkowiak (co się z nim dzieje) oraz innymi, kto z nich ma kontuzje itp. Chodzi mi o tych "sławniejszych" polskich piłkarzy, którzy grają/grali niedawno w reprezentacji.

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Hej, mam pytanko w sprawie zalozenia nowego tematu pod nazwa sklady druzyn na mistrzostwa swiata w niemczech. Co wy na to? Bysmy tam napisali sklady wszystkich druzyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
Co wy myslicie o kadrze?? wiem ze jest temat ale mozna i tu . Jeleń do pomocy a Saganowski lub Rasiak zamiast Brożka . Moje zdanie

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
kurka a gdzie są Ci modereatorzy i znawcy piłki?! zadałem pytanie, a pod nim zamiast odpowiedzi, to utworzyły się kolejne pytania...!?

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
Panowie moderatorzy i znawcy w dziale zadalem pytanie a wy nic. Nieladnie tak robic CZekam na odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
Do pawlikus, Szymkowiak nie grał w towarzyskim meczu ponieważ miał ważny mecz w klubie podobnie było z Krzynówkiem niegrał bo grał w klubie i trenr go nie nie puscił bo to nie był termin fifa ,a Żurawski na mecze nie przejeżdzał bo dostał urlop by odpocząć przed mistrzostwami

[*] Kazimierz Górski [*]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
ci piłkarze i tak wyjazd na Mundial mieli już pewny

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
carire odnośnie Twojego pytania to ja jestem na TAK, przydało by się to chociażby do gry

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga SFD

Następny temat

groźba odwołania Mundialu?

WHEY premium