SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na nastepny mecz...Rozmowy o wszystkim (II)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 136508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
USA to dobry zespół
potwierdzili to we wczorajszym meczu z Serbia
tylko USA ma jeden kłopot: słaba psychika ale oni nigdy sie nie poddają
wczoraj prowadzili 2-0, nie potrafili skupic sie do końca i przegrali 3-2. Za bardzo sie rozluźnili.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
I dobrze ze maja slaba psychike, my dzieki temu i nietylko wygralismy z nimi 3 do 2 a przegrywalismy o - 2. Jutro kolejny z Japonia i wygramy juz do zera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Jutro my wygramy z Japonia, USA wygra z Serbia i jedziemy do Moskwy

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 561 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3537
Obyś miał racje.

...:::UmIeSz LiCzYć ?! LiCz Na SiEbIe !! TwOjE SzCzEsCiE InNyCh j**iE !!!:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
on nie ma racji to już wiadome Nic tylko liczyć na cud jakim byłaby wygrana trzech setów stosunkiem 25:13 heh ... dzisiaj jeden tak się zakończył ale to tylko jeden . Według mnie to już po jabłkach jest a na dziką kartę nie mamy co liczyć drugi raz z rzędu .

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Sory, ze mnie nie było przez jakis czas, ale mi sie zrabała klawiaura, mogłem tylko robić ,,kopiuj, wklej"

Serbowie wygrali 3-0 i jutro polacy muszą wygrać wszytkie sety do 13

Dziś byłem na swoim meczu bo graliśmy na Groclin w Grodzisku(wielkopolska liga wojewódzka) do przerwy po wyrówanym meczu 1-1... w 53 min. patrze na ławke rezerwowych grodziska(gram na lewej obronie, to 5 metrów odemnie ta ławka) a tam koleś który grał zszedł i siedzi i nie umie złpac powietrza, widac że sie dusi(już owgóle na mecz nie zwracałem uwagi) tam trener krzyczy idzicie po karetke(karetka stała po za boiskiem), nagle patrze piłka koło mnie(koś mi podał) więc ją wybiłem ile z sił w noagach na aut i do sędziego, że tm koleś umiera... zaraz karetka wjechała na murawe, koleś już lezy na ziemi , gałki mu w góre poszły i mu robili sztuczne odyychanie...zaraz jakimiś prądami go próbowali ocucić...a my tzn. moja drużyna Marcinki Kępno siedzieliśmy na jedenej połowie, a na drugiej zapłakani gracze Grodziska... Sędzia po uzgodniniu z trenerami zakońcZył mecz i kazał iśc zawodnikom do szatni(w między czasie nadal trwało sztuczne oddychanie) gdy siedzielismy w ciszy w szatni, usłyszelismy tylko głos odjeżdzającej karetki na sygnale. Mieliśmy zostać na meczu Grociln-Zagłebie, ale swierdzilismy, ze w takiej sytuacji, lepiej jak pojedziemy do domu...w drodze powrotnej, zadzwonili do trenera, ze umarł w szpitalu[*]

Niech spoczywa w spokoju[*]

Widocznie Bóg potrzebował środkowego pomocnika #15# numerem w młodzieżowej kadrze w niebie[*]

W tym tygodniu ide do lekarza, przed meczem sobotnim z Lechem Poznań u siebie...może mi coś wykryje, co w przyszłości może uratowac mi zdrowie...

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
16-letni piłkarz Groclinu Dyskobolii Grodzisk Bartosz Bereszyński zmarł na boisku podczas meczu ligowego w lidze juniorów młodszych.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w trakcie meczu ligi juniorów młodszych pomiędzy Groclinem Dyskobolią Grodzisk a Marcinkami Kępno. Pod koniec spotkania Bereszyński zasłabł na boisku i stracił przytomność. Kilkudziesięciominutowa reanimacja nie odniosła skutku. Przyczyną śmierci była prawdopodobnie wada serca.




REKLAMA Czytaj dalej





"Bartosz był wychowankiem naszego klubu. Pochodzi z Grodziska, grał w piłkę już od dziewięciu lat. Jego dwa lata starszy brat, Sebastian, też gra w naszym klubie" - powiedział PAP rzecznik Groclinu Jerzy Pięta.

Zdarzenie miało miejsce kilka godzin przed meczem 1. ligi pomiędzy Groclinem a Zagłębiem Lubin. Pamięć młodego piłkarza uczczono minutą ciszy.

:(:(:(

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3865 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37351
To musiało być straszne przeżycie...szkoda, że coraz częściej umierają tak młodzi piłkarze...

Lechia Gdańsk
Inter Mediolan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
bywa ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Jakby koleś umierał koło Ciebie a Ty nie mogłes nic zrobić to byś nie powiedział bywa...


[*]

juve!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Liga SFD

Następny temat

groźba odwołania Mundialu?

WHEY premium