SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Moje kolano po artroskopi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23192
Chrzastke w kolanie mozna naprawic,a raczej zrekonstruowac.Nauka idzie do przodu i nie nalezy popadac od razu w krancowy pesymizm.Fakt,ze taki zabieg tani nie jest,bo cena w tej chwili podobno jest od 5-7 tysiecy euro,ale jak bedzie trzeba to ja dam bez zadnego zastanowienia.Sam jestem po artro - chondromalacja II stopnia(wyrownywanie,czyszczenie i wyciecie przerostu faldu maziowkowego)- 5 tygodni po zabiegu delikatnie biegam i wszystko wydaje sie w najlepszym porzadku.



Zmieniony przez - Typer w dniu 2006-03-25 17:45:23

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm jak mozna ocenic stan więzadeł bez zadnych badan to ja nie wiem ... idz do jakiegoś sportowego niech zrobi usg i wtedy można coś powiedziec.

jakie masz te leki ?? (jak znam zycie pewnie diclak lub ibuprom). glucosamina g**** da

Adrian tłumaczyłem Ci już kiedyś, można tylko częsciowe ubytki uzupełnić, jest to jeszcze droga metoda, mało rozpowszechniona i mało zbadana. skąd wiesz czy nie może to spowodować jakiś komplikacji w przyszłosci ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23192
Chyba mowisz o naszym kraju?A po drugie jakie moga byc gorsze konsekwencje jezeli dojdzie u kogos do chondromalacji IV stopnia?To Twoje zdanie - ja mam na ten temat zupelnie inne.No coz ty watpisz - ja nie.Dzieki temu latwiej sie zyje.



Zmieniony przez - Typer w dniu 2006-03-25 19:36:35

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7450
Mam jeszcze przepisany ASPICAM. I czemu glukozamina się nie nada? Co byłoby lepszego na regeneracje stawu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 137
ja tez chcialbym sie podlaczyc do temetu poniewaz po czesci tez mam podobny problem, a mianowicie jakies 11 mies temu zlamalem reke w nadgarstku, okazalo sie ze mam tam jaks odlamek ale to nic, nagorsze jest to ze to zlamanie ze skróceniem odlamow cyz jakos tak 6 tyg gipsu pozniej 1,5 mies rehabilitacji i teraz moja lewa reka wyglada tak ze ta kostka zewnetrzna jest bardzo luzna i reka boli podczas jakiego kolwiek ciezszego cwiczenia czy nawet samego podnoszenia czegokolwiek do lekarza chodzilem na poczatku dosyc czesto a poznie zaczely sie studia wiec mniej a lekarz swierdzil ze to moze bolec dosc dlugo ale ze tak po okolo pol roku do roku powiinno wrocic do normy a jednak nie wrocilo i moje ptanie jest nastepujace czy powinienem brac jakeis leki typu artrostop czy np; zestaw na stawy ze sklepu SFD ? czy moze ktos cos mi doradzic ?
z gory dziekuje za dopowiedzi ;)

Nie patrz to co inni mogą zrobić dla ciebie tylko co ty możessz zrobić dla innych!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
a myślisz ze przesczep wszystko załatwi ?? zresztą to i tak jest nowa metoda do konca niezbadana nie tylko u nas ale na całym swiecie. fakt Iv stopien jest niezaciekawy ale do niego nie dochodzi hop siup. zreszta przy chondro nie tylko chrząstka niszczeje ale i scięgna i więzadła. btw. po przeszczepie zapomnij zeby miec taką sprawnosc jak przed

gluco sie nie nada, poniewaz jej działanie jest bardzo wątpliwe. ogólnie leki na regeneracje stawów są dosc hmmm nieskuteczne. mówie zmien lekarza, on napewno cos innego zaproponuje niz Twój obecny

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23192
Jezeli jest taka mozliwosc i z roku na rok jej koszt spada to znaczy,ze jest wystarczajaco zbadana.Poprostu staje sie coraz bardziej powszechna i dostepna,a takze skuteczna.Nie sadze,zeby kontynuowano takie zabiegi jezeli nie dawalby zadnych pozytywnych efektow.Moze Ty bys nie zaryzykowal - kazda operacja niesie za soba jakies ryzyko,daje jednak cos czego nie da sie przecenic - NADZIEJE.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
mimo ze ceny spadaja ja i tak bym jeszcze długoo czekał zeby miec pewnośc ze coś pomoze. daje pozytywne efekty ale mówie, jak jest mało uszkodzona chrząstka (jedynie niewielkie ubytki) zapomnij zeby pół chrząstki na raz machnąc. do tego mówie sprawnosc nie taka co kiedys, długa rehabilitacja itd.
btw. nadzieja matka głupich
btw2. odrzuccie wszelką nadzieje ci którzy zescie sie urodzili...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 376 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7450
To jakimi lekami polecacie mi się leczyć?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1966 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23192
Everr powiedz to tym,ktorzy walcza o zdrowie majac nowotowor.....Kazdy czlowiek zyje nadzieja - na lepsze zycie,milosc,odzyskanie zdrowia.Nadzieja byla zawsze przy tych,ktorzy dokonywali odkryc w nauce.

Dopóki żyję dopóty walczę,
dopóki walczę dopóty jestem człowiekiem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolana

Następny temat

Solarium a rumieńce na twarzy

electro
Polecane artykuły