SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

UFC 59: wiadomo o kolejnych walkach!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5006
Oto jak zapowiada się rozpiska na UFC59 (moi faworyci na grubo):
- Tito Ortiz vs. Forrest Griffin
- Andrei Arlovski vs. Tim Sylvia
- David Terrell vs. Scott Smith
- Karo Parisyan vs. Nick Thompson
- Evan Tanner vs. Jeremy Horn
- Thiago Alves vs. Drew Fickett
- Nick Diaz vs. Sean Sherk
- Marcio 'Pe De Pano' Cruz vs. Jeff Monson

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych rozpisek ostatnich gal, na których z reguły był może 2 ciekawe walki a reszta to walki dwóch nieznanych i często przeciętnych zawodników. Tutaj za to większość to sławy Oktagonu! Zapowiada się naprawdę ciekawie

źródło: http://news.adcombat.com/article.html?id=10840

Zmieniony przez - Weasley w dniu 2006-03-24 15:32:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
bez watpienia masz racje
zapowiada sie ciekawie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
j.w <yes>

Weasley - dzięki za info Dobra rozpiska

pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18326
Moim zdaniem Forest rozjedzie Tita.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zapowiada sie niezla gala :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
weasley sogacza łap :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8552
Tylko zdaje się że bez Horna (kontuzja)

Moja lewa noga to mój kapitał

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

" Filho jak Popeye, Minotaur omal nie został cyklopem"

Następny temat

Karaev vs Feitosa !

electro
Polecane artykuły