Mam 3 pytanka. 2 i 3 pytanie wynika z pozytywnej odpowiedzi na pytanie 1.
Prosze zeby wypowiedzialy sie osoby ktore znaja sie na rzeczy, aby nie wprowadzac mnie w blad
. Za odp z gory dziekuje.
1. Czy dieta zgodna z grupa krwi jest dobrym sposobem na zgubienie kilku kg, czy jest to jeden wielki SHIT??
2. Na redukcji lepsze będzie zastosowanie diety takiej jaka "jest zalecana na forum" (tzn.kurczaki, rybki, zdrowe tluszcze, bla bla bla) czy raczej z grupa krwi??
3. Czy jest sens połączenia tych dwóch diet w jedna? (tzn skladnikow zgodnych z grupa krwi, ale rozlozenie posilkow i skladnikow odzywczych tak jak jest zalecane na forum)??
Prosze zeby wypowiedzialy sie osoby ktore znaja sie na rzeczy, aby nie wprowadzac mnie w blad
. Za odp z gory dziekuje.
1. Czy dieta zgodna z grupa krwi jest dobrym sposobem na zgubienie kilku kg, czy jest to jeden wielki SHIT??
2. Na redukcji lepsze będzie zastosowanie diety takiej jaka "jest zalecana na forum" (tzn.kurczaki, rybki, zdrowe tluszcze, bla bla bla) czy raczej z grupa krwi??
3. Czy jest sens połączenia tych dwóch diet w jedna? (tzn skladnikow zgodnych z grupa krwi, ale rozlozenie posilkow i skladnikow odzywczych tak jak jest zalecane na forum)??
Krzysztof Piekarz
. Wiadomo, ze u zwierzat mamy rowniez grupy krwi, a raczej systemy grup krwi (wg dr J. Moustgaarda z Royal Veterinary and Agricultural College w Kopenhadze), wiec takie psy, ktore roznia sie grupami krwi (oznaczonymi w ich przypadku DEA) nie moga jesc z tej samej miski? 
