...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
106
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4670
co myślicie o wykorzystaniu zaistepów w realnej walce???
.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.
...
Początkujący
Szacuny
21
Napisanych postów
4247
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
28873
Na boki, na ukos - oczywiscie, a w tyl to samoboj. Myslalem ze to pierwsze czego ucza na kazdej sztuce walki.
Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
106
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4670
mam rozumieć że nie stosujecie ich w walce????????
.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.
...
Znawca
Szacuny
32
Napisanych postów
3395
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
21099
A co to takiego?
On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...
Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
265
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4684
chodzi o sidestep?
karma2030
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
106
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4670
napisałem fonetycznie ponieważ nie mam pojęcia jak się pisze ale chodzi mi o bardzo szybką zmianę pozycji naprzykład z lewej na prawą + błyskawiczny atak ręką bądź nogą. W przypadku nogi chodzi o zwód i wiadomo kopiemy po zaistepie nogą zakroczną a nie wykroczną co daje większą siłe
.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
265
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4684
mi sie zejscia zawsze podobaly i uwazam, ze sa jedna z niezbednych rzeczy jak sie walczy z przeciwnikiem wiekszym, wolniejszym, silniejszym:)
karma2030
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1651
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
23638
tak
rewelacja
na ulicy robic zejscia
a w ringu najlepiej biegac sprinty
klasyka
jezeli gora nie chce przyjsc do mahometa, to niech gora *******la
jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne
nigdy nie bawil sie w sopocie
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
265
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4684
nie uwazasz esco, ze z wiekszym kolesiem powinno sie katowac?
tak sie robi w boksie przeciez, zejscia z linii strzalu sa wydaje mi sie dosc skuteczne w porownaniu np. do odejscia.
powiedz co o tym myslisz
karma2030
...
Początkujący
Szacuny
10
Napisanych postów
305
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
27620
karma2030:jezeli chcesz trzymac go na dystans to nie ma znaczenia co robisz.jedno i drugie jest dobre i potrzebne.i jedno i drugie trzeba umiec.
zreszta w tym poscie nie chodzilo chyba o zejscia,lecz o zmiane pozycji z lewej na prawa(i odwrotnie).
pozdrawiam
Bongo
...
Początkujący
Szacuny
21
Napisanych postów
4247
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
28873
karma2030: z jedna rzecza sie musze zgodzic - odejscie w tyl to samoboj.
Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
265
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
4684
mi sie wydaje, ze chodzilo jednak o zejscia, tak to by powiedzial, zmiana pozycji chyba?, nie wiem
karma2030