Szacuny
34
Napisanych postów
1669
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
40418
hehe ja kiedyś zgrzytałem zębami jak byłem mały
efekt - siła szczęk jak u konia i dość widoczna mięśnie na szczęce
ale za to podobno mam szkliwo 40-latka
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
153
nie tylko grozi biegunka.. ale np moj kuzyn tez zul gumy calymi npaczkami.. i a cos zachorowal.. byc moze bylo to zwiazane z ta fenyloalanina czy jakos tak.. ja zuje 1 paczke na dzien srednio i tez nie moge sie opanowac ale to przez to ze rzucilem kiedys palenie i tak mi zostalo z tymi gumami :) pocieszam sie ze dobrze ze to nie gumy nicorette :)