Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
124
Jaki rower za 2500zl?
Hi! jaki mi prponujecie rower za 2500 zl? zastanawialem sie nad kelly's salamander dsc i wheeler pro49 ale nie jestem do końca pewien... chcialbym, zeby mial dobry przedni amor (proporcjonalnie do kasy oczywiscie;)) i wolalbym tarczowki, bo wlasnie mialem wypadek i mam zlamana reke z przemieszczeniem od marca do maja:/ zawiodły mnie v'ki i mam je w dupie... thx z gory, pzdr
Szacuny
21
Napisanych postów
431
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
7509
rozumiem ze rower do xc? a co do v ek to widocznie miales****owe bo ja scigam sie w dualu i 4x jezdze tez w streecie i jeszcze v ki mnie nigdy nie zawiodly a co do roweru za 2500 z tarczowkami to te tarczowki to bedzie chlam pierwszej klasy ktory CIe jeszcze bardziej zawiedzie niz te v ki
Szukając szczęścia w zwykłych momentach,nie masz czasu pomysleć, nie widzisz chwil piękna.....
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
124
do xc, tak. no ja wiem czy byly zle...z promaxa ;) ale ok poradź coś. co sadzicie o takich hamulcach jak "Hayes Sole Hydraulic Disc" ??? właśnie kellys i giant do niektórych modeli je daje...ale jakoś tanio...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Hayes Sole Hydraulic Disc - full fyps, ale wolalbym magure julie, ale kazde hydrauliki sa zajefajne a jak bys bral tego wheelera to te vki sa do wyrzucenia mialem takie wymienilem na alivio, moj brat wymienia na avidy, tak jak moj kumpel to zrobil (oczywiscie mowie o wheelerah)
Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
124
ludzie z bikeboard chwalą salamandra i nie jest taki zły, tylko łańcuch, korbę i przerzutki z czasem zmienil na xt, no i amor też...nie ma co... niech bedzie chyba ten salamander :o) thx za rady, macie te soki czy jak je tam :P bye
Szacuny
3
Napisanych postów
264
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1308
No ale on chce chyba rower do MTB a nie fr . Wg mnie najlepiej kupic rower o lekkiej cieniowanej ramie , lekkich kołach i amorze , a reszta to juz jest nie wazne , byle dobrze wyregulowana :)
Szacuny
3
Napisanych postów
264
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1308
no ale zamiast 2-2,3kg rama wazy 1,3-1,5kg wiec to spora roznica . A to ze na innych rzeczach mozna zrzucac gramy to wiadome . Ale jednak lepiej kupic rower z lekką cieniowaną ramą która moze posluzyc jako baza do przyszlej rozbudowy lekkiego roweru :) Przeciez nikt ci nie kazuje rzucac ramą zeby byly wgniecenia . A wogole to od czego jest szpachla i szpraj ;p
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ale jak bedziesz mial wypadek na zjezdzie i twoj rower uderzy o drzewo lub kamien gorna rura to moze sie na trwale uszkodzic a jak ty jezdzisz na cieniowaniej szosie to nie masz takiego problemy bo ryzyko takiego uszdodzienia spada
Szacuny
3
Napisanych postów
264
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1308
heh To powiedz mi czemu wszyscy zawodnicy MTB na langach jezdzą na ultra lekkich ramach kilku krotnie cieniowanych ? Rozwali się to się wymieni A kamole walą przewaznie w support i troszke wyzej w rure wyzej niego . Chociaz nie pamietam przypadku zeby komus walną tak kamień , żeby uszkodzić ramę na dobre .