SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening shcodniecie w domu z kontuzjami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31
Hej mam taki problem od 2 lat w ogole nie cwicze wiaze sie to z chrobami jakie mialem tz. opracja nogi piety jeszcze nie wygojona oraz zle zrosniety bark ktory odezwal sie 1.5 roku temu przy odsnezaniu. wszytko bylo by oki gdyby nie fakt ze zaczalem niezle tyc teraz mam 175 i waze 72 kg nie jest tak tragicznnie ale moze byc potem gozej niedawno zaczalem jezdzic samochodem.

Co mozecie mi poradzic jakies diety lub moze cwiczenia powiem ze biegi raczej odpadaja zw na noge. ciwczenia na bark jakos dam rade dalej jeszcze chce wspomniec iz tego wyleczyc sie nie da musi zostac tak jak jest jeszcze jedna sprawa wolal bym bez silki chyba ze sie nie da.


dzieki za kazda pomoc i kazda wypowiedz na pytania odpowiem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm miałes operacje na bark ? co Ci dokładnie było ?

żeby schudnąc to dieta na ujemnym bilansie kalorycznym (na początku minus 200 kcal wystarczy)
https://www.sfd.pl/temat89657/

jesli nie mozesz aerobów to hiita tymbardziej. hmm bark pozwala Ci pływac ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31
z barkiem sytuacja wyglada tak odezwal sie kiedys prz odsniezaniu podworka i strasznie bolalo i tak waracalo co kilka tygodni lekarz powiedzial ze kiedys byl zlamany lub pekniety i sie zle zroslo i teraz to nic sie nie da poradzic musze z tym zyc. Teraz prawie nie zauwazam czasmi sie odezwie co do plywania tez dam rade mysle zaczne odrazy po sesji bo teraz to ciezko zanlezc czas

dzieki pozd
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
a miałes robione rtg/usg tego barku ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31
jeszcze podjaj mi linka do tego HIIT bo nie moge zlnalezc jak bys mogl??

a co sadziesz o tym Aerobiczna "szóstka" Weidera ????
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31
oczywiscie ja bylem u przynajmniej 12 lekarzy i roznych wrozek i akurat z brakiem wszyscy byli zgodni :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=hiit

https://www.sfd.pl/temat182183/

a6w według mnie nie ma sensu. tłuszczu tym i tak nie spalisz tylko predzej zakatujesz mięsnie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31
mowisz o hiitcie na rowerku ale rowerka brak ???

cos inego moze podasz ??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 8416 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm hiita na rowerku nie robilem nigdy tylko biegałem. ogólnie jesli masz rozwaloną noge to nie kombinuj bo sie może skonczyc niezaciekawie.

Zmieniony przez - everr w dniu 2006-01-26 16:49:43

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31
tak tak ale chudnac trza :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moze tak jest dobrze??

Następny temat

Aeroby, kiedy bialko

electro
Polecane artykuły