SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tito vs Ken - konferencja prasowa %-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
http://youtube.com/w/Tito-Laughing?v=9IQqCbWSJvs&search=ufc

Pewnie wielu z Was to widziało, ale ja tylko o tym słyszałem, a do tej pory nie miałem okazji zobaczyć.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
hahahahha jak z niego wylał o kur... hahaha

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9058
Ja to widzialem, super tekst " I'm gonna beat you into living death" -cokolwiek to znaczy Ale fajnie Ken podbił krzeslo, ciekawe ile cwiczył
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
I nice catch by Dana..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Tito jest prze***uj! Ale dał czadu!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1566 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13352
Ken za duzo koksu wpie.rdala bo sie strasznie denerwuje
...
Napisał(a)
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 45 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 34974
świr na maxa

Grappling

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2451
Wykręcony filmik, polał z Kena popisowo. A tak na marginesie to Ken powinien przestać zgrywać termonuklearmana bo to było dobre w epizodzie z WWF.Tito od dzisiaj mój idol96-)

" Najpierw zwyciężaj potem uderzaj"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11456
hehe dobre

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5006
Super video. Polewa Tito to było mistrzostwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7212
Tak, a przemowa Kena żałosna...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Kosedowskim w ŻW

Następny temat

Mecz MMA Polska - Rosja

electro
Polecane artykuły