moim zdaniem najlepiej bedzie zebys ustawil sobie tak ze w swieta akurat bedziez konczyl 15stki a po tym 6tyg cykl kretki na reszte HST (ja tak bede robil) no bo chyba nie chcesz brac kretki przez 8 tyg? czy ja cos moze zle zrozumialem
?
?