SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak zniwelować odstające łopatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5150
moim zdaniem za dużo...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8202
to w takim razie z czego powinienem zrezygnowac?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 860
mam odstające łopatki i z posta wyczytałem, jakie ćwiczenia robić jak ćwicze plecy itp.. a czy oprócz ćwiczeń siłowych moge codziennie jakieś gimnastyczne (rozciągające) nie obciążające mięśni -- to też by chyba pomogło ? bo plecy ćwicze raz w tygodniu... a tak bym codziennie mógł nad tym pracować ... z góry dzieki

...rozłóż uda...uwież mi kochanie potrafie czynić cuda...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 860
noone know ?

...rozłóż uda...uwież mi kochanie potrafie czynić cuda...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Rozciaganie jak najbardziej wskazane - mozna codziennie, ale szczegolnie po treningu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 256 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8447
przenosic nalezy hantelke czy sztange? bo wiadomo hantelke lapie sie uchwytem, jak ja to nazywam mlotowym, a sztange normalnie.

pozdro & pocwicz

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Sztangielke nalezy chwycic tak zeby dlonie byly skierowane wnetrzem do gory, czyli obejmujemy gryfik ale go nie trzymamy.
Jaki sprzet "przenosic"? Jaki Ci wygodniej.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
Czy podnoszenie końca sztangi na maszynie, podciąganie drążka do klatki i przenoszenie w cyklu HST to za duzo czy też może być takie wyjście?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
W HST nie baw sie z takimi cwiczeniami. Do barkow daj unoszenie szt. bokiem ale wysoko, nad glowe i git. Oczywiscie jesli pisales to w aspekcie problemow z odst. lopatkami.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
Przenoszenie też wywalić? Czytałem ( w atlasie ćwiczeń ), że to jest jedno z najlepszych ćwiczeń do rozbudowy masy mięśniowej klatki. Ale rozumiem, że tutaj sie nie przyda? I czy tylko jedno ćwiczenie korygujące wystarczy?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE OCENCIE

Następny temat

Prosze o rade

electro
Polecane artykuły