Rezultaty szwedzkich zawodów:
15-16/6 2002
Sweden's Strongest Man
(Full report) 1. Torbjörn Samuelsson - 40 points
2. Anders Johansson - 34,5 points
3. Jorma Paananen - 34 points
4. Benny Wennberg - 30 points
5. Klas Gustavsson - 23,5 points
6. Hĺkan Petschler - 18,5 points
7. Morgan Apell - 18,5 points
8. Magnus Apell - 16,5 points
27/4 2002 Rĺstark, Linköping
(Results by event) 1st Anders Johansson 85 p
2nd Mats Corneliusson 69 p
3rd Kalle Lane 66,5 p
4th Morgan Apell 63,5 p
5th Magnus Apell 61 p
6th Klas Gustafsson 59 p
7th Hĺkan Petschler 54,5 p
8th Tomas Zurkirchen 38,5 p
9th Mattias Linde 37,5 p
10th Tommy Laine 36,5 p
11th Nicklas Hult 33 p
12th Daniel Johansson 30 p
13th Benny Wennberg 8 p dnq
14th Per Hĺkansson 8 p dnq
15th Lars Frank 6 p dnq
16th Magnus Larsson 6 p dnq
16/3 2002 Eslövlyftet, Eslöv
(Results by event) 1st Anders Johansson 68,5 p
2nd Benny Wennberg 60 p
3rd Jörgen Ljungberg 52,5 p
4th Hĺkan Petschler 48 p
5th Klas Gustafsson 44,5 p
6th Kalle Lane 39 p
7th Per Hĺkansson 38,5 p
8th Niklas Hult 36,5 p
9th Michael Durén 25 p
10th Mattias Linde 24,5 p
11th Magnus Larsson 20,5 p
12th Jonny Karlsson 9,5 p
25-26/8 2001
Sweden's Strongest Man
(Full report) 1st Magnus Samuelsson
2nd Torbjörn Samuelsson
3rd Anders Johansson
4th Benny Wennberg
5th Jörgen Ljungberg
6th Hĺkan Petschler
7th Janne Saarela
8th Kalle Lane
21/7 2001 Kalontin Vahvin (Finland) 1st Jani Illikainen 54p
2nd Harry Persson 50p
3rd Ari Maansaari 49p
4th Janne Saarela 47p
5th Kim Huttunen 35p
6th Pasi Karjalainen 32p
7th Kari Pulkkanen 27p
8th Viktor Yalsin 26p
9th Pekka Halonen 21p
10th Juhani Keinänen 18p
11th Jan-Erik Holmbom 17p
12th Sami Kälkäjä 15p
25/5 2001 Rĺstark, Linköping
(Results by event) 1st Torbjörn Samuelsson
2nd Anders Johansson
3rd Ulf Gunnarsson
12/5 2001 Mr. Gällivare Stark
1st Ulf Gunnarsson
2nd Jan Saarela
3rd Benny Wennberg
4th Anders Johansson
5th Kalle Lane
6th Harry Persson
7th Torbjörn Samuelsson
8th Jörgen Ljungberg
9th Mikael Enström
10th Hĺkan Petschler
11th Mikael Fors
12th Niklas Hult
13th Kent Henell
14th Mathias Linde
27/1 2001 Mr Snowman, Kiruna 1st Mika Hiltunen
2nd Jörgen Ljungberg
3rd Harry Persson
4th Fredrik Svensson
5th Hĺkan Petschler
6th Mikael Enström
aug 2000 Artic Strongman, Luleĺ 1st Harri Simmonen
2nd Mika Hiltunen
3rd Anders Johansson
4th Hĺkan Petschler
5th Timo Tasala
6th Martti Kyrö
7th Jan Saarela (retired)
10-11/6 2000
Sweden's Strongest Man
(Full report) 1st Magnus Samuelsson
2nd Torbjörn Samuelsson
3rd Anders Johansson
4th Ulf Gunnarsson
5th Kalle Lane
6th Jörgen Ljungberg
7th Niklas Hult
8th Jorma Paananen (retired)
3/6 2000
SM Qualification Östersund 1st Ulf Gunnarsson
2nd Jörgen Ljungberg
3rd Anders Johansson
4th Jan Saarela
5th Christer Tolf
6th Fredrik Svensson
7th Mikael Enström (retired)
8th Jorma Paananen (retired)
8-9/8 1999
Sweden's Strongest Man
(Full report) 1st Magnus Samuelsson
2nd Jorma Paananen
3rd Torbjörn Samuelsson
4th Stefan Ringdahl
5th Jarmo Paananen
6th Hĺkan Petschler
7th Mattias Mattisson (retired)
1997
Sweden's Strongest Man
(Results by event) 1st Magnus Samuelsson
2nd Jörgen Ljungberg
3rd Torbjörn Samuelsson
4th Tomas Ödqvist
5th Anders Nilsson
6th Ulf Plath
7th Niklas Hult
8th Thomas Svanelind
9th Göran Rosén
10th Magnus Hultén
International Results
2/9 2000
Volvo Trucks World Strongman international Czech GP
(Events/Points info) 1st Jan Bartl (Czk)
2nd
Svend Karlsen (Nor)
3rd Martin Muhr (Deu)
4th Odd Haugen (Usa)
5th Glenn Ross (Gbr)
6th Brian Schoonveld (Usa)
7th Bernd Kerschbaumer (Aut)
8th Rastislav Sevcech (Svk)
9th Pasi Paavisto (Fin)
10th Jaromir Kopecky (Czk)
11th Torbjörn Samuelsson (Swe)
Pozdrawiam. Tomek
Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy
"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"