Czesc, co polecacie bardziej na zmeczenie wywolane ostrymi treningami: tauryne (1500mg w dni nietreningowe i 3000 w treningowe) czy picie w trakcie treningu napoj izotoniczny-mysle akurat o Ionto, o ktorym pisal kiedys Sonbaty. Jesli polecacie Ionto to ile powinno sie go spozywac w czasie treningu, 10ml, 15ml czy wiecej? (Trenuje KB i mam jak dla mnie dosc wyczerpujace rozgrzwki...)
I jeszcze jedno... Inozyna... niektorzy ja zachwalaja tu na forum, ale na atlecie.pl nic ne znalazlem takiego. Godny polecenia? Z gory serdzecne dzieki za pomoc :)
I jeszcze jedno... Inozyna... niektorzy ja zachwalaja tu na forum, ale na atlecie.pl nic ne znalazlem takiego. Godny polecenia? Z gory serdzecne dzieki za pomoc :)
Krzysztof Piekarz