Będzie krótko i treściwie
Stare foty - https://www.sfd.pl/temat177414/
Jak wam się wydaje, poprawiło się coś ?
Od wakacji chodze do klubu już a nie do piwnicy, nabawilem sie denerwującej kontuzji nadgarstka przez co nie moge robić niektórych ćwiczeń starym ciężarem tylko mniejszym :/ tyle, oceniać :_D
"Pijmy za drzewa, które rosną na nasze trumny, aby rosły jak najdłużej"
Krzysztof Piekarz




. Pozdro
spoko spoko, ale i tak powrzucam foty osobno heh, dzięki 
