ok , wiec waże 77kg przy 190 cm wzrostu.Przez ostatnie 6 miesięcy nie chodziłem na siłke i w związku z niezbyt zdrowym stylem życia spadło mi 10 kg(max wazyłem ok86kg).Od listopada mam zamiar wrócić do treningów ale nie chce robić odrazu masy tylko chce spalić "oponke " wokól brzucha którą zawsze miałem i która została, a w związku z tym ze jestem chudy nie chce aby zostały ze mnie same koscie dlatego napiszcie co by mi się przydało jak to zrobic i czy mozłiwe by było robic troche masy a przy okazji schodzić z fetu? poleccie jakies antykataboliki rozpiszcie
Can I at least get a blow job ?
Krzysztof Piekarz