siemka mam na imie michal i mam 16 lat!!! jestem początkujacy. Bardzo prosze o trening dla początkujących!!! najlepiej na klatke, barki, plecy,biceps, triceps, oraz na nogi i brzuch!!!!! sorki ze tak dużo ale jeszcze nic nei wiem!!!!1 dziekuje!!!! z góry dziękuje!!!
Francuz
Krzysztof Piekarz