SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
Moze znalazlaby sie dobra dusza Jednak to jest zwykle lenistwo liczac ze ktos za ciebie to zrobie Jesli nie masz wystarczajacej wiedzy to albo napisz sobie sam a my poprawimy a najlepiej uzyj wyszukiwarki na forum jest od groma swietnych planow na sile wystarczy troszki poszukac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
tak ale mi chodzi o plan z uzyciem tlyko sztangi i hantli
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 27919
Nie mow ze szukales i nic nie znalazles
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
Poniedziałek: Klatka + Biceps

Klatka:
Wyciskanie na prostej 12 10 8 8 progresja
Przenoszenie 12 10 8 8 (progresja?)
Rozpiętki 4x10
Wyciskanie sztangielek?

Biceps
Uginanie sztangi stojąc 12 10 8 progresja
Uginanie sztangielki w oparciu o kolano 3x10 (progresja?)
Uginanie ramion ze sztangielkami(uchwyt młotkowy) 3x10

Środa: Plecy + Triceps

Plecy:
Podciąganie(wiosłowanie) sztangi w opadzie 12 10 8 8
Szrugsy 12 10 8 8
Podciąganie (wiosłowanie) sztangielek w leżeniu na ławeczce poziomej: 3x10

Triceps
Francuskie sztangielką 3x10(progresja?)
Prostowanie ramienia w opadzie tułowia 3x10
Pompki w podporze tyłem (+ obciążenie?) 3x10

Piątek: Nogi + Barki (które ćwiczyć pierwsze?)

Nogi:
Przysiady ze sztanga na barkach 3x10(progresja?)
Przysiady wykroczne 3x10
Wspięcia na palce stojąc 2x10?
Wspięcia na palce w siadzie 4x10 (2 serie palce do zewnątrz, 2 serie palce do wewnątrz)

Barki:
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 2x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 2x10
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 2x10


co sadzicie tylko nogi bym zamneil na klatke i czy to nadaje sie nea sile??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
tylko w klatce bez wyciskania sztangielek i bez progresji
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wewnetrzna częć klatki

Następny temat

Okres regeneracji

Shoty
Polecane artykuły