SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebuje rzetelnej informacji

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 91 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3019
Mam prosbe do tych co maja wlasna sekcje lub w tym sie orientuja. Moj trener chce zalozyc sekcje MMA w miescie co liczy 150 tys. ludzi i na start chce wystartowac z 4 treningami w tygodniu w tym 2 to grappling(parter i stojka) a 2 uderzanie(głownie boks). Chcialbym dodac ze to "pierwsza"(tzn. ze jest juz od roku inna sekcja, ale kladaca glownie nacisk stylem do judo) taka sekcja z osobnymi trenerami od grapplingu i od boxu. I mam pytanie czy 4 treningi na start to nie jest wygorowana liczba gdyz z tym wiaza sie takze pieniadze jakie trzeba zaplacic za wynajem sali z ktorej bedzie sie korzystalo 9 godzin w tygodniu(sala szkolna ma powierzchnie 110m2 a za miesiac trzeba zaplacic za nia 700zl bez wyposazenia) i wlasnie w tym mam pytanie czy zaczynac odrazu od 4 treningow czy na poczatku zmniejszyc ilosc, czy 700zl/miesiac(36 godzin) nie jest wygorowana cena. Zwracam sie z prosba o odpowiedz wlasnie do tych co maja wlasne sekcje lub sie orientuja. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15350
Jeszcze wez pod uwage ze Tarnow to miasto bardzo specyficzne (czytaj dziura) a "ta druga sekcja" jakos nie szczyci sie wielka frekwencja, a szkoda bo klimat i poziom bardzo spox
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila ciosu :dywagacje

Następny temat

adamek- urlich (de)

electro
Polecane artykuły