Ello, sorka za chwilową nieobecność na forum:)Już odpowiadam na Twoje pytanie, a więc metody rozciągania jakie stosowałem to ćwiczenia stretchingowe polegające na spinaniu i rozluźnianiu mięśni podczas ich rozciągnięcia. Ćwiczenia takie wykonywało mi się najlepiej w rozkroku siedząć lub stojąc. Moja rada, jak rozciągasz się w ten sposób stojąc to zadbaj o jakieś podparcie pod ręce, aby cały ciężar nie spoczywał na nogach. Łatwo o urazy w tej pozycji. Innym bardzo dobrym sposobem rozciągania jest "motylek" ale nie stosuj tego ćwiczenia ze zbyt dużym obciążeniem, ponieważ przynosi to odwrotny efekt.
W razie jakich kolwiek niejasności lub innych pytań, polecam się na przyszłość.
Pozdrawiam.
W razie jakich kolwiek niejasności lub innych pytań, polecam się na przyszłość.
Pozdrawiam.
www.tkd.ndm.prv.pl
Fight Club NDM