SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Macie treningi?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 190
my przez wakacje mamy za friko 4 dni w tygodniu a w roku szkolnym 3-4 w tygodniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14730
U mnie nie ma treningów w wakacje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 487
My mamy treningi przez całe wakacje codziennie. Inaczej trudno byłoby wytrzymać w mieście.

<<<...([{-_-}])...>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 193
My tez nie mamy teraz zajęć. Kto zasłużył ten odpoczywa. Ale labe pora zacząć kończyć bo mam dość już tej bezczynności.

www.tkd-neptun.pl

Don't ever give up.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14730
Picachu, nawet jak nie masz zajęć z trenerem to sam też coś musisz działać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w lipcu nie bylo :( , ale teraz śa treningi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 999
Weście nic nie mówcie u mnie tez od lipca nie ma treningów w Dojo... ćwicze sam w domku w parku i na siłowni
Już sie nie moge doczekać, kiedy wejde na sale ehhhh bede wymiatał !!!! Hehehe ....
Pozdro dla tych co sie juz nie moga doczekac prawdziwych treningów w pełnym składzie

"SZTUKA NIE CZYNI CZŁOWIEKA, ALE CZŁOWIEK CZYNI SZTUKĘ" (G. Funakoshi).

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 333
My ćwiczymy na stadionia KK(za darmo}. Ale to wygląda tak że po rozgrzewce gramy w nogę i rozciąganie na koniec. Od czasu do czasu kata.
Swoją drogą po piłce fajnie się rozciąga. I ćwiczy też szybkość , czeba cały czas za piłką biegać:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VII Otwarte MŚ Taekwondo

Następny temat

Gdyby historia potoczyła się inaczej

electro
Polecane artykuły