my przez wakacje mamy za friko 4 dni w tygodniu a w roku szkolnym 3-4 w tygodniu
...
U mnie nie ma treningów w wakacje
SFD FIGHT CLUB
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
http://*******/lc22
...
My mamy treningi przez całe wakacje codziennie. Inaczej trudno byłoby wytrzymać w mieście.
<<<...([{-_-}])...>>>
...
My tez nie mamy teraz zajęć. Kto zasłużył ten odpoczywa. Ale labe pora zacząć kończyć bo mam dość już tej bezczynności.
www.tkd-neptun.pl
Don't ever give up.
...
Picachu, nawet jak nie masz zajęć z trenerem to sam też coś musisz działać 

SFD FIGHT CLUB
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
http://*******/lc22
...
Weście nic nie mówcie u mnie tez od lipca nie ma treningów w Dojo... ćwicze sam w domku w parku i na siłowni
Już sie nie moge doczekać, kiedy wejde na sale
ehhhh bede wymiatał !!!! Hehehe ....
Pozdro dla tych co sie juz nie moga doczekac prawdziwych treningów w pełnym składzie
Już sie nie moge doczekać, kiedy wejde na sale
ehhhh bede wymiatał !!!! Hehehe ....
Pozdro dla tych co sie juz nie moga doczekac prawdziwych treningów w pełnym składzie

"SZTUKA NIE CZYNI CZŁOWIEKA, ALE CZŁOWIEK CZYNI SZTUKĘ" (G. Funakoshi).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!