Witam! OD niedawna jestem użytkownikiem SFD i chciałbym podzielić się zwami moim spostrzeżeniem. Mianowicie bardzo wkurza mnie to, że jak wchodze na strone główną forum i wybieram interesujące mnie kategorie to strony po wczytaniu się same maksymalizują się zwinięte na pasku. Bardzo to przeszkadza mi i wydaje mi się że innym też. Mam nadzieję że jest możliwe zmienienie tego. Pozdrawiam!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Hmm, mnie sie tak nie dziejie
Moze to wina przegladarki?
wydaje mi sie, iz mozliwe, ze zablokowanie wyskakujacych okienek zwalczy ten problem, ale moge sie mylic
Moze to wina przegladarki?
wydaje mi sie, iz mozliwe, ze zablokowanie wyskakujacych okienek zwalczy ten problem, ale moge sie mylic

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''
Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl
...
Na jakich przegladarkach tak macie?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''
Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl
...
ja mam na IE okey, nie wyskakuje mi nic 

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''
Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
