Czytajac artykuly wnioskuje ze plan na mase to 3xtydzien a patrzac na praktyki osob na sfd i ludzi z moje otoczenia to przynajmniej 5-6xtydzien.
Wiec jak to w koncu jest ?
Wiec jak to w koncu jest ?
Sport, sport i jeszcze raz sport!
Krzysztof Piekarz
, to 3 razy w tygodniu beda optymalne.