SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ROZSTEMpy co na to poradzic.. ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 199
Co zrobic gdy sie ma rozstempy... ?? ?? ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10498
Smarować je kremem zawierającym mocznik.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5763
Wybierz sie do dermatologa...
Oto skład maści zawierającej mocznik:
-UREA 40,0
-LEKOBASAE od 200,0
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Wyszukiwarka. Było juz miliony razy o tym.
Aha, jak chcesz wiecej znalezc to wpisz "rozstępy" a nie "rozstempy"




Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-06-04 14:09:26

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1504
Od czego to masz??Byles gruby i bardzo szybko schudles??Czy nakoksowales sie czyms i skore rozerwalo??

"Nie wielkość psa mówi o jego agresywności"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
lol osieml to nie tylko jest od koksowania -_-
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21015
Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-06-04 16:50:22

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8095
ja też mam roztępny lekkie na plecach ale jakoś narazie mi nie przeszkazdają. A porobily mi sie one przez to ze byłem mały i nagle wystrzelilem w góre ( 182 cm ). A co do maści na roztępy to tak jak kolega napisać MAŚĆ Z MOCZNIKIEM ( czy coś takiego ) hehehe

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a dobra ta maść z mocznikiem ? jak ktos testowal moze zapodac efekty bo tez mam na plerach a juz tyloma masciami sie smarowalem... czy to czeba smarowac zaraz po zrobieniu? bo ja juz mam 2 lata :(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszyscy piszą ze za***ista, więc spróbój. Możesz też zapodawać krem XERIAL 30. Też ma mocznik. Na moje rozstępy niestety nic z tych rzeczy nie zadziałało ale kontynuuje smarowanie siusiami :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19199
a tą miaścią to jest tak jednemu pomoże drugiemu nie ,ale oczywiście warto spróbowac mi akurat nie pomogła ale i tak codziennie smaruje profilaktycznie !

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tenis

Następny temat

Trening do oceny

electro
Polecane artykuły