Szacuny
12
Napisanych postów
2234
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10857
Skok wzwyż kobiet
16:00
1 STEPANIUK Kamila 86 KS Podlasie 1.84
2 ZARECKA Aleksandra 86 KS Podlasie 1.70
3 TOPOLEWSKA Agnieszka 88 KS Podlasie 1.60
4 KRUŻYCKA Barbara 90 OKLA Intercell 1.60
5 KUCZYŃSKA Kinga 89 UKS 19 Bojary 1.55
5 STEPANIUK Agnieszka 88 KS Podlasie 1.55
7 LIS Justyna 87 OKLA Intercell 1.55
8 HURYN Katarzyna 87 Czwórka Białystok 1.55
9 JURCZUK Małgorzata 90 Danex Siemiatycze 1.50
10 ZERA Ewelina 90 OKLA Intercell 1.50
1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 1.84
Kamila STEPANIUK - - - - - - - o xo xo xxo
Aleksandra ZARECKA - - - - - o o o xxx
Agnieszka TOPOLEWSKA - - - xo o o xxx
Rzut młotem kobiet
14:30
1 SOBIERAJSKA Malwina 85 KS Podlasie 64,24
2 FILIPKOWSKA Alicja 87 KS Podlasie 54,22
3 BUKŁAHO Sylwia 87 KS Podlasie 41,50
4 FIODOROW Joanna 89 UKS Technik 36,42
I II III IV V VI
Malwina SOBIERAJSKA 62,61 64,24 57,95 x x 63,11
Alicja FILIPKOWSKA 50,05 x x 50,06 x 54,22
Sylwia BUKŁAHO 39,06 x 41,50 x x 40,80
Joanna FIODOROW 28,09 31,44 30,14 36,42 31,75 x
Szacuny
12
Napisanych postów
2234
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10857
3000m M o Puchar Prezydenta Miasta Białegostoku
FINAŁ A 18:10
1 WIŚNIEWSKI Jakub 77 KS Warszawianka 8:13.85
2 SMALEC Michał 81 KS Podlasie 8:36.32
3 WALEROWICZ Tomasz 81 AZS-UWM Olsztyn 8:49.11
4 PĘDZICH Bartłomiej 87 OKLA Intercell 8:51.52
5 KONICKI Grzegorz 85 Błyskawica 9:00.92
6 RUTKOWSKI Piotr 88 KS Podlasie 9:01.28
7 WAKULUK Adam 88 KS Podlasie 9:07.69
8 TRUSZKOWSKI Łukasz 88 KS Podlasie 9:13.05
9 KIEŁPIŃSKI Grzegorz 88 Juvenia Białystok 9:39.35
10 KLEPACKI Łukasz 88 Juvenia Białystok 9:39.70
11 MAKOWSKI Szymon 88 KS Podlasie 9:54.92
CHOJNOWSKI Michał 88 UKS Granatowa DNS
PLESKOWICZ Paweł 87 KS Podlasie DNF
DĄBKOWSKI Przemysław 83 AZS-AWF B.Podlaska DNS
BERNACKI Władysław 85 Juvenia Białystok DNS
Międzyczasy
1000m 2000m
1500m
110 m ppł mężczyzn jm (91,4)
FINAŁ A +0,7 15:35
1 HYŻY Tadeusz 88 UKS 19 Bojary 14.19 PK 0
2 ZYBAŁA Michał 88 KS Podlasie 16.09 PK 0
3 POŚWIATA Jakub 89 MLKS Czarni Olecko 18.87 PK 0
110 m ppł mężczyzn
FINAŁ A -1,0 15:30
1 TOMASZEWSKI Adrian 86 UKS 19 Bojary 15,63
2 KAMIEŃSKI Karol 87 UKS 19 Bojary 16,27
MRÓWKA Krzysztof 84 AZS-UWM Olsztyn DNS
DĄBROWA Łukasz 87 Czwórka Białystok DNS
Pchnięcie kulą mężczyzn
17:00
1 MAJEWSKI Tomasz 81 AZS-AWF Warszawa 20.42
2 PANKAU Grzegorz 83 AZS-AWF Warszawa 17.19
3 GOLBA Piotr 86 LKS Ostrowianka 15.91
4 BUDNIK Marcin 86 KS Podlasie 15.48
5 LIĆWINKO Michał 87 KS Podlasie 14.84
6 GAWKOWSKI Adam 86 LKS Ostrowianka 14.78
7 CICHOŃ Norbert 86 OKLA Intercell 10.97
RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie DNS
STANISZEWSKI Daniel 86 LKS Narew Łomża DNS
Pchnięcie kulą mężczyzn (6kg)
15:30
1 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie 18.61
2 GOLBA Piotr 86 LKS Ostrowianka 18.45
3 BUDNIK Marcin 86 KS Podlasie 17.68
4 LIĆWINKO Michał 87 KS Podlasie 17.07
5 STANISZEWSKI Daniel 86 LKS Narew Łomża 15.04
6 ROSIAK Łukasz 88 KS Podlasie 15.03
7 GROCHOWSKI Radosław 87 PLKS WSP Szczytno 14.35
8 GRYNIEWICZ Michał 87 KS Podlasie 12.56
9 KULESZ roman 88 KS Podlasie 11.09
BARTOSZEWICZ Łukasz 89 UKS Czwórka DNS
GAWKOWSKI Adam 86 LKS Ostrowianka NM
MARCHEL Sławomir 87 KS Podlasie DNS
CICHOŃ Norbert 86 OKLA Intercell DNS
SADOWSKI Sławomir 86 KBWiR Dystans Ełk DNS
Szacuny
12
Napisanych postów
2234
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
10857
Rzut oszczepem mężczyzn
16:45
1 KRUSZEWSKI Piotr 84 KS Podlasie 64.26
2 SZYMAŃSKI Marcin 86 KS Podlasie 62.08
3 DOROSZCZYK Rafał 84 KS Podlasie 59.24
4 HOŁUBOWICZ Cezary 88 LKS Hańcza Suwałki 56.84
5 SANIUKIEWICZ Paweł 86 KS Podlasie 55.97
6 SADOWSKI Sławomir 86 KBWiR Dystans Ełk 55.12
7 CIERESZKO Karol 89 KS Podlasie 48.66
8 PRZYBOROWSKI Rafał 88 UKS Czwórka 47.96
9 KULESZA Dariusz 87 LKS Narew Łomża 44.10
10 ŁUCZAJ Grzegorz 88 KS Podlasie 42.64
11 KESNER Jacek 87 UKS Czwórka 40.45
KALENNIK Karol 86 KS Podlasie DNS
MOJSAK Ernest 87 KS Podlasie DNS
ZAJK Bartłomiej 84 Politechnika DNS
DOBROGOWSKI Konrad 89 KS Podlasie DNS
BRONISZEWSKI Michał 86 LKS Narew Łomża DNS
Rzut dyskiem mężczyzn
16:10
1 MAŁACHOWSKI Piotr 83 WKS Śląsk Wrocław 59.82
2 SZUSTER Konrad 84 AZS-AWF Warszawa 55.76
3 STANISZEWSKI Daniel 86 LKS Narew Łomża 44.00
4 CZAJKOWSKI Przemysław 88 KS Podlasie 43.94
5 RADZIWON Piotr 87 KS Podlasie 43.08
6 KRYSIUK Kamil 88 KS Podlasie 39.37
7 RACIBORSKI Adam 86 KS Podlasie 37.69
Skok wzwyż mężczyzn
17:10
1 MRÓZ Łukasz 87 KS Podlasie 2.00
2 GOLONKO Dariusz 75 Juvenia Białystok 1.85
3 SKÓRSKI Andrzej 77 Juvenia Białystok 1.85
4 SZUBZDA Tomasz 88 KS Podlasie 1.80
5 MIODUSZEWSKI Adrian 88 1.70
6 WIELGAT Łukasz 89 UKS Granatowa 1.70
7 CHWATKO Karol 84 Politechnika 1.70
WIKTORSKI Tomasz 88 OKLA Intercell DNS
KUKLIŃSKI Wojciech 88 UKS 19 Bojary DNS
Rzut młotem mężczyzn (6kg)
14:00
1 JURGILEWICZ Kamil 87 KS Podlasie 49,25
2 SZYDŁOWSKI Karol 89 KS Podlasie 28,37
Kamil JURGILEWICZ x 49,25 x x x 48,45
Karol SZYDŁOWSKI x x x 26,89 28,01 28,37