mam czarne za***iście gęste włosy, do tego strasznie nie chcą się układać :/
probowałem niesamowitej ilości żelów gum itd i najmocniejsza wydaje mi się guma z Joanny, ale trzeba jej strasznie dużo nałożyć, żeby mi się hery trzymały jakoś :/
no i teraz takie pytanko: czy z włosów jakie posiadam, wiem że nie wiecie jakie są dokładnie, ale czy mając gęste i trudne do ułozenia włosy można coś zrobić? czy dało by rade zrobić taką fryzure jak z linka: https://www.sfd.pl/1/images2005/20050323225015.jpg ?? bardzo chciałbym mieć takie włosy... :( ale sam ich nie zrobie w żaden chyba mądry sposób bez nakłądania ogromnej ilości gumy, dodam że np żele fructisa extremalnie mocne, są strasznie słabe i nie postawią moich włosów tak jak bym chciał, jedynie je bardziej zakręcą a włosy w konsekwencji opadną :/
co radzicie? zapuścić i udać się do porządnego fryzjera?
pozdrawiam
probowałem niesamowitej ilości żelów gum itd i najmocniejsza wydaje mi się guma z Joanny, ale trzeba jej strasznie dużo nałożyć, żeby mi się hery trzymały jakoś :/
no i teraz takie pytanko: czy z włosów jakie posiadam, wiem że nie wiecie jakie są dokładnie, ale czy mając gęste i trudne do ułozenia włosy można coś zrobić? czy dało by rade zrobić taką fryzure jak z linka: https://www.sfd.pl/1/images2005/20050323225015.jpg ?? bardzo chciałbym mieć takie włosy... :( ale sam ich nie zrobie w żaden chyba mądry sposób bez nakłądania ogromnej ilości gumy, dodam że np żele fructisa extremalnie mocne, są strasznie słabe i nie postawią moich włosów tak jak bym chciał, jedynie je bardziej zakręcą a włosy w konsekwencji opadną :/
co radzicie? zapuścić i udać się do porządnego fryzjera?
pozdrawiam
"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"
Krzysztof Piekarz
mi osobiscie takie fryzki sie nie podobaja...wole kiedy chlopak ma krotko obciete wloski, no ale zalezy jeszcze jaki chlopak 
