SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

niesforne włosy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1987
mam czarne za***iście gęste włosy, do tego strasznie nie chcą się układać :/
probowałem niesamowitej ilości żelów gum itd i najmocniejsza wydaje mi się guma z Joanny, ale trzeba jej strasznie dużo nałożyć, żeby mi się hery trzymały jakoś :/
no i teraz takie pytanko: czy z włosów jakie posiadam, wiem że nie wiecie jakie są dokładnie, ale czy mając gęste i trudne do ułozenia włosy można coś zrobić? czy dało by rade zrobić taką fryzure jak z linka: https://www.sfd.pl/1/images2005/20050323225015.jpg  ?? bardzo chciałbym mieć takie włosy... :( ale sam ich nie zrobie w żaden chyba mądry sposób bez nakłądania ogromnej ilości gumy, dodam że np żele fructisa extremalnie mocne, są strasznie słabe i nie postawią moich włosów tak jak bym chciał, jedynie je bardziej zakręcą a włosy w konsekwencji opadną :/

co radzicie? zapuścić i udać się do porządnego fryzjera?

pozdrawiam

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16683
najlepej sciac mi osobiscie takie fryzki sie nie podobaja...wole kiedy chlopak ma krotko obciete wloski, no ale zalezy jeszcze jaki chlopak czasem moi kumple jak sie obetna to strasznie wygladaja wiec ja radzilabym Ci isc do fryzjera bo od probowania coraz to nowszych specyfikow wlosy moga Ci sie zniszczyc...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16842
a ja zadam takie dosc glupie pytanie mianowicie w jakim tepie rosna wlosy??

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16683
sQzi - kazdemu inaczej. sa ludzie o mocniejszych,zdrowych wlosach, ktorym one szybko rosna, a sa i tacy u ktorych przez rok czasu prawie nie widac zmiany bez scinania
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nerwoból

Następny temat

Tatuze Gwiazd!

electro
Polecane artykuły