Siema mam pytanie do znawcow w tym temacie.
Od pol roku mam 14 lat co do plywania to plywam od kilku lat 1 raz w tygodniu, chcialbym kiedys plywac zawodowo na 1500 m .
Teraz mam czas 30 min, czy gdybym teraz zacza trenowac serio plywanie to mialbym szanse cos osiagnac na arenie miedzynarodowej?? Czy juz jest dla mnie za pozno i pozostaje amatorka ?? :( wiem ze wiekszosc sportowcow trenuje od malego, ale w koncu nie zaczynam od "zera" .......
Od pol roku mam 14 lat co do plywania to plywam od kilku lat 1 raz w tygodniu, chcialbym kiedys plywac zawodowo na 1500 m .
Teraz mam czas 30 min, czy gdybym teraz zacza trenowac serio plywanie to mialbym szanse cos osiagnac na arenie miedzynarodowej?? Czy juz jest dla mnie za pozno i pozostaje amatorka ?? :( wiem ze wiekszosc sportowcow trenuje od malego, ale w koncu nie zaczynam od "zera" .......
Krzysztof Piekarz
). sport (ogolnie) zna przyklady ludzi ktorzy zaprzeczyli swoim uporem wszelkim naukowym teoriom. z barwnych przykladow mozna wymienic Garnichie ktory gral na MS z jedna noga krotsza... i byl lepszy od ludzi wpelni sprawnych fizycznie.